Mistrz

6,6
Rok 1940. Do nowo utworzonego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz trafia pierwszy transport polskich więźniów. Jednym z nich jest Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski - przedwojenny mistrz Warszawy w boksie. Kiedy sprowokowany wygrywa walkę z bezwzględnym kapo, boks staje się nową formą rozrywki funkcjonariuszy obozu a zarazem źródłem hazardu dla niemieckich żołnierzy. Po każdej wygranej Teddy'ego, wśród polskich więźniów rośnie zarazem nadzieja, że ich oprawcy nie są niepokonani.
Obsada
Reżyseria Ocena
Maciej Barczewski
Artur Gortatowski
(drugi reżyser)
Magdalena Redkowska
(drugi reżyser)
Katarzyna Rybka
(drugi reżyser)
Paulina Bareńska
(drugi reżyser)
Aleksander Kowalski
(asystent)
Scenariusz Ocena
Maciej Barczewski
Artur Wyrzykowski
(współpraca)
Producenci Ocena
Paulina Bareńska
kierownik produkcji
Robert Feluch
kierownik produkcji
Tomasz Morawski
kierownik produkcji
Edyta Ramm
kierownik produkcji
Aleksandra Orzechowska
kierownik produkcji (dodatkowy)
Michał Korynek
kierownik produkcji (dodatkowy)
Marcin Ksobiech
kierownik produkcji (dodatkowy)
Anna Kryska
kierownik produkcji (asystent)
Marcin Kupiecki
kierownik produkcji (asystent)
Krzysztof Szpetmański
producent
8,0
Leszek Starzyński
producent
7,0
Wojciech Widelski
producent
Michał Dziuda
współproducent
Sylwester Piasny
współproducent
Tomasz Dukszta
współproducent
1,0
Stanisław Zaborowski
producent (współpraca)
Zuzanna Boryszewska
producent (współpraca)
Laura Dębska
producent (współpraca)
Tomasz Kiełczewski
producent (współpraca)
Aktorzy Ocena
Piotr Głowacki
Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski
7,3
Jan Szydłowski
Janek
Grzegorz Małecki
Gerhard, lider raportu
7,2
Marcin Bosak
Dowódca obozu
6,7
Marcin Czarnik
Bruno, kapo
Marek Kasprzyk
Ernst, kapo
Piotr Witkowski
Walter, kapo
Marian Dziędziel
Rotmistrz
7,4
Rafał Zawierucha
Klimko
Kamil Szeptycki
Kropp
6,0
Marianna Pawlisz
Helcia
Zbigniew Paterak
Lekarz
7,0
Agata Mieniuk
Ana, żona Gerharda
Miłosz Kwiecień
Rudi, syn Gerharda
Hugh Hanley
Oficer z Neuengamme
Michał Pluskota
"Hammerschlag"
Łukasz Szoblik
Czesław "Bumbo" Jaszczyński
Mateusz Broda
Brązowooki chłopiec
Jarek Widuch
Zachar
Anna Krotoska
Maria, pielęgniarka
Marek Kossakowski
Muzułman
5,0
Grzegorz Artman
Mordechaj
6,0
Andrzej Pieczyński
Franciszkanin
7,1
Konrad Ostrowski
Max
Jacek Król
Pijany ss-man
Tomasz Więcek
Ss-man
Paweł Jusiński
Brodacz
Marcel Nóżka
Umorusany chłopiec
Dariusz Pieróg
Więzień 146
Łukasz Czubak
Więzień 934
Piotr Nowacki
Rozstrzeliwany więzień
Szymon Burnos
Pianista
Tomasz Lewandowski
Więzień
Kajetan Miros
Więzień
Greta Burzyńska
Matka z niemowlęciem
Jeremi Nóżka
Mały chłopiec
Ryszard Kluge
Stolarz
Klara Broda
Pokojówka
5,0
Konrad Marszałek
Kapo
Wojciech P. Wiesiołek
Kapo
Jonas Blankenheim
Wartownik, opiekun konia
Julia Stawicka
Dziewczyna idąca do krematorium
Oleksandr Ilashchuk
Więzień na rusztowaniu
Remigiusz Kramek
Więzień na rusztowaniu
Dawid Damasiewicz
Fryzjer
Zdjęcia Ocena
Witold Płóciennik
Bogdan Mikołajczuk
(pomoc techniczna)
Mariusz Moczulski
(pomoc techniczna) (asystent)
Marcin Kundera
(pomoc techniczna)
Maksymilian Plater
(pomoc techniczna)
Krzysztof Świderski
(pomoc techniczna)
Paweł Grabarek
(pomoc techniczna)
Krzysztof Szubartowski
(pomoc techniczna)
Karolina Koper
(pomoc techniczna)
Marek Rumak
(pomoc techniczna)
Paweł Magolon
(pomoc techniczna)
Daniel Michalak
(pomoc techniczna)
Grzegorz Sankowski
(pomoc techniczna)
Grzegorz Rosiak
(pomoc techniczna)
Piotr Zimoń
(pomoc techniczna)
Maciej Marszałek
(pomoc techniczna)
Marek Rolka
(pomoc techniczna)
Marek Czpak
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Bartosz Chajdecki
8,0
Kostiumy Ocena
Aleksandra Dzióbek
Gala Otenko-Gorska
(dodatkowy)
Joanna Stawińska
(asystent)
Natalia Śmiechowska
(asystent)
Weronika Pietrzak
(asystent)
Agata Gigilewicz
(asystent)
Aleksandra Harasimowicz
(asystent)
Mateusz Bidziński
(asystent)
Maria Kero
(asystent)
Pamela Dzióbek
(asystent)
Ryszard Mańczak
(współpraca)
Eleonora Sakhno
(garderoba)
Lidia Grodowska
Montaż Ocena
Leszek Starzyński
7,0
Mateusz Remberk
(dodatkowy)
Bartosz Guguła
(asystent)
Muzyka Ocena
Andrzej Trześniowski
aranżer
Bartosz Chajdecki
aranżer
8,0
Charakteryzacja Ocena
Mirosława Wojtczak
charakteryzator
Adrianna Merska
charakteryzator (dodatkowy)
Agnieszka Kukułka
efekty specjalne makijażu
Karolina Brol
charakteryzator (współpraca)
Małgorzata Jurkiewicz
charakteryzator (współpraca)
Błażej Pintara
charakteryzator (współpraca)
Ewelina Krzywda
charakteryzator (współpraca)
Sylwia Dynerowicz
charakteryzator (współpraca)
Ewa Jaśkiewicz
charakteryzator (współpraca)
Joanna Montowska
charakteryzator (współpraca)
Justyna Koczara
charakteryzator (współpraca)
Scenografia Ocena
Ewa Skoczkowska
scenograf
6,0
Anna Mocny
scenograf (dodatkowy)
Karol Saloni-Marczewski
scenograf (dodatkowy)
Kinga Babczyńska
dekorator wnętrz
Sławomir Markiewicz
rekwizytor
Adam Szkopiński
główny konstruktor dekoracji
Michał Gałecki
konstruktor dekoracji
Robert Gocalski
konstruktor dekoracji
Jarosław Tarczyński
konstruktor dekoracji
Jerzy Krzemiński
konstruktor dekoracji
Rafał Jakubowski
konstruktor dekoracji
Kacper Lipiński
scenopis obrazkowy
Mateusz Jarecki
scenograf
Siarhei Haiko
rekwizytor
Michał Markiewicz
rekwizytor (asystent)
Dźwięk Ocena
Michał Woźniak
mikser muzyki
5,0
Paweł Lipski
mikser muzyki
Michał Rypień
mikser muzyki
Mariusz Bielecki
dźwięk
Jarosław Bajdowski
dźwięk
Tomasz Dukszta
dźwięk
1,0
Maciej Krupa
mikrofoniarz
Łukasz Kaczmarski
mikrofoniarz
Mariusz Andrasik
mikrofoniarz
Jakub Kozłowski
mikrofoniarz
Artur Gąsiński
mikrofoniarz
Piotr Bujański
mikrofoniarz
Aleksandra Papież
montaż dialogów
Aneta Michalczyk
montaż postsynchronu
Nicolas de la Vega
montaż postsynchronu
Tomasz Dukszta
projektant dźwięku
1,0
Jan Chojnacki
projektant dźwięku
Maciej Krakówka
projektant dźwięku
Stefan Krzyżanowski
projektant dźwięku
Efekty specjalne Ocena
Arkadiusz Rośczak
pirotechnik
Krzysztof Buczek
pirotechnik
Magdalena Strękowska
efekty specjalne
Paweł Krupa
efekty specjalne
Paweł Tybora
efekty specjalne
Mikołaj Valencia
efekty specjalne
Adrian Kujda
efekty specjalne
Maciej Bieńkowski
efekty specjalne
Pozostała Ekipa Ocena
Aleksandra Gruber
dobór obsady
Mateusz Zwoliński
operator kamery
Marcin Kundera
operator kamery
Tomasz Łopaciński
prowadzący ostrość
Błażej Kitowski
prowadzący ostrość
Antoni Preis
operator kamery (asystent)
Paweł Cichocki
mistrz oświetlenia
Robert Drabek
oświetlenie
Łukasz Bartnik
oświetlenie
Piotr Dreja
oświetlenie
Rafał Mazur
oświetlenie
Mateusz Cichocki
oświetlenie
Michał Mielczarek
oświetlenie
Paweł Tybora
nadzorca efektów wizualnych
Anna Malarowska
konsultant (muzyka)
Monika Graf
konsultant (muzyka)
Konrad Ostrowski
konsultant (ds. boksu)
Wojciech Konkol
konsultant (ds. BHP)
Wojciech P. Wiesiołek
konsultant (ds. języka niemieckiego)
Sławomir Janowicz
konsultant (ds. języka niemieckiego)
Lukas Juretko
konsultant (ds. języka niemieckiego)
Robert Baliński
konsultant (ds. języka niemieckiego)
Robert Pałka
fotosista
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
Jarosław Golec
choreograf walk
Jarosław Golec
kaskader
Michał Burdan
kaskader
Tomasz Lewandowski
kaskader
Kajetan Miros
kaskader
Kamil Pardo
kaskader
Piotr Nowacki
kaskader
Łukasz Czubak
kaskader
Paweł Jusiński
kaskader
Mirosław Pisarek
kaskader
Maria Szczepankiewicz
kaskader
Teresa Elwertowska
księgowy
Wiktor Sasim
kolorysta
Joanna Rękas-Kijewska
dodatkowy dobór obsady
Leszek Wiśniewski
dodatkowy dobór obsady
Więcej informacji

Proszę czekać…