Ginny & Georgia

Wiecznie zamyślona i nerwowa piętnastolatka Ginny Miller często czuje się bardziej dojrzała niż jej trzydziestoletnia mama — seksowna i dynamiczna Georgia Miller. Po latach ciągłego uciekania matka i córka trafiają do malowniczej Nowej Anglii. Georgia chce tu w końcu zapuścić korzenie i zapewnić swojej rodzinie coś bardzo dla niej nietypowego — normalne życie. Na początku idzie świetnie, ale temu nowemu życiu i sielance towarzyskiej słodkiej jak kombucza zagraża przeszłość Georgii. Tym razem jednak zamiast uciekać kobieta postanawia walczyć.

Odcinki

Sezony
Lata

1. Pilot 1x1

Georgia Miller przybywa do Wellsbury w Nowej Anglii z córką Ginny i synem Austinem. Szybko robi na otoczeniu wielkie wrażenie.

2. To twarz, nie maska 1x2

Ginny stara się zaadaptować do nowego środowiska. Musi też zmierzyć się z konsekwencjami nocy spędzonej z Marcusem. Georgia pomaga Paulowi i Ellen rozwiązać problemy.

3. Wyższy poziom dostępu dla nadzianych 1x3

Podczas nocowania drugoroczniaków Max mówi o swoich uczuciach, Georgia wraca do starych, złych nawyków, a Ginny spędza czas zarówno z Hunterem, jak i z Marcusem.

4. Lydia Bennett to stuprocentowa feministka 1x4

Chłód Huntera sprawia, że Ginny czuje się niepewnie. Nowa miłość staje się dla Max obsesją. Georgia mówi Paulowi o pomyśle na zbiórkę pieniędzy.

5. Psikus, lala 1x5

Rośnie popularność Ginny, która zadaje sobie coraz więcej pytań o swoją tożsamość. Po nocy spędzonej z Georgią Paul stwierdza, że ma nową polityczną konkurencję.

6. Znów mnie bierze 1x6

Niespodziewani goście są problemem dla Georgii i wywołują nieufność Ginny, gdy na jaw wychodzi więcej tajemnic z trudnej przeszłości Georgii.

7. Najlepszego, zołzo 1x7

Ginny kończy 16 lat. Georgia chce zorganizować dla niej przyjęcie-niespodziankę, ale Ginny i jej koledzy mają inne plany.

8. Odhacz jedno, potem kolejne 1x8

Ginny czerpie inspirację od ojca i pisze esej, który chce zgłosić do prestiżowego konkursu, ale w efekcie dochodzi do tarć między nią a Hunterem.

9. Uczuć nie ogarniesz 1x9

Ginny i Georgia znalazły się w pułapce między dwoma mężczyznami. Max i Marcus cierpią, każde z innego powodu.

10. Najgorsza zdrada od czasów Jordana i Kylie 1x10

Zbliżają się wybory. Tajemnice Ginny i Georgii zaczynają wychodzić na jaw. Skutki mogą być bolesne dla nich obu.