Mała syrenka

5,3
6,3
Urzekająca aktorska wersja uwielbianej klasycznej animacji, pełnej niezapomnianych piosenek. Młoda energiczna syrenka podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą. Dzięki temu może doświadczyć życia na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.
Teaser #1 PL (dubbing) Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 2
LakiLou 6

Z jednej strony dość wiernie trzyma się wersji animowanej ale jednak z drugiej brakuje tego klimatu. Najbardziej jednak w oczy kłują słabe efekty specjalnie szczególnie w scenach podwodnych. W wielu momentach wygląda to po prostu słabo, a powinno być zupełnie inaczej. Na lądzie na szczęście było już pod tym względem znacznie lepiej. Pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie za to występ występ Halle. W zwiastunach jakoś mnie do siebie nie przekonywała w samym filmie już było inaczej. Zaprezentowała się dobrze i ciągła ten film. Ogólnie mam dość mieszane uczucia ale jednak z małą przewagą na plusik mimo wszystko.

ana481516 3

Ano jestem na nie. I nawet nie chodzi o zły dobór aktorski tytułowej Arielki, ale o potworne CGI, przez które ciężko przebrnąć

Więcej informacji

Proszę czekać…