Tyler Rake: Ocalenie 6.3

Tyler Rake (Chris Hemsworth) jest nieustraszonym najemnikiem, który nie ma już nic do stracenia. Jednak gdy przyjmuje zlecenie odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdaje sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje. Realizacja tej śmiertelnie niebezpiecznej misji w mrocznym półświatku handlarzy bronią i narkotykami graniczy z niemożliwością i na zawsze odmienia życia Rake’a i porwanego chłopca.

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL#1

Komentarze 4

i_darek1x 6

Na nudę nie można narzekać ! Dobrze zrobiony film z obsadą która nie zawiodła . Główny bohater w filmie to taki "Rambo"należy przyjąć to wszystko z przymrużeniem oka ;) Jak dla mnie jest ok !

pajki_filmaniak 9

nie jestem aż tak wymagający nie wszystkie filmy muszą być z rodem Przeminęło z wiatrem -ten film jest arcydziełem a przy Tyler Rake ocalenie świetnie spędziłem czas dużo akcji strzelania no i niesamowity jak zawsze Chris więc od dawna nie czytam recenzji od nikogo wole sam zobaczyć na własne oczy i ocenić moja ocena to 9/10

PolepioneKadry

Oj tam oj tam, Bernadetto Ty moja kochana – czego innego się spodziewałaś po tego typu produkcji, szczególnie po obejrzeniu zwiastuna? Ale chylę czoło, bo na pewno nie można Ci zarzucić, że poruszasz się tylko po pewnych zamkniętych obszarach poznawczych w stosunku do nowych wytworów kinematografii.
No i jak zwykle to u mnie bywa – miło czytało się Twoją recenzję. Pozdrawiam

dareczek50 7

Dla mnie dobry atrakcyjniak