Jeszcze nigdy… 6.8

Po koszmarnym roku nastoletnia Amerykanka o indyjskich korzeniach chce wyjść na prostą — jednak przyjaciele, rodzina i uczucia wcale jej tego nie ułatwiają.

Odcinki

Sezony
Lata

Pilot 1x1

Po tragicznych przeżyciach Devi wraca do szkoły. Za wszelką cenę chce zmienić swój wizerunek i dostać się do grona „popularnych” licealistów.

... nie uprawiałam seksu z Paxtonem Hallem-Yoshidą 1x2

Devi zastanawia się, czy powiedzieć przyjaciółkom, co naprawdę łączy ją z Paxtonem. Kamala jest przerażona perspektywą zaaranżowanego małżeństwa.

... nie upiłam się z popularnymi dzieciakami 1x3

Devi ma nadzieję zapunktować u Paxtona na imprezie, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Fabiola odkrywa coś ważnego, a Kamala podejmuje niełatwą decyzję.

... nie czułam się Hinduską 1x4

W czasie obchodów Ganeśćaturthi Devi ma wątpliwości, czy utożsamia się z kulturą hinduską, Nalini unika zgryźliwych ciotek, a Kamala martwi się przyszłością.

... nie rozpętałam wojny atomowej 1x5

Devi pozwala szerzyć się plotkom o sobie i Paxtonie podczas szkolnej wycieczki. Z kolei Fabiola zwierza się Eleanor, która dowiaduje się czegoś przykrego o swojej matce.

... nie byłem najbardziej samotnym chłopcem świata 1x6

Pod nieobecność rodziców Ben Gross czuje się wyjątkowo samotny. Na szczęście dostaje nieoczekiwane zaproszenie, które wszystko zmienia.

... tak bardzo nie kłamałam 1x7

Devi łamie wiele zasad, próbując stać się lepszą przyjaciółką. Spotkanie Eleanor z matką prowadzi do licznych wyznań i zwierzeń.

... nie wnerwiłam każdego, kogo znam 1x8

Po kolejnej kłótni z przyjaciółmi Devi pogrąża się w smutku. Impreza w domu Bena okazuje się równie dziwna i okropna, co fantastyczna.

... nie musiałam się zachowywać tak idealnie 1x9

Retrospekcje ukazują ciężkie chwile z życia Devi. Tymczasem w domu Kamali, którą czeka kilka trudnych rozmów, pojawia się pretendent do jej ręki.

... nie powiedziałam przepraszam 1x10

Devi ucieka z domu po kłótni z mamą, która zaserwowała jej swoje niestrawne plany. Urodziny Mohana stają się okazją do zakończenia konfliktu i cieszenia się życiem.