Skąd się biorą sny 2020

Drømmebyggerne

Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Emilie Koppel
jako Minna
Martin Buch
jako Gaff
Caroline Vedel
jako Jenny
Rasmus Botoft
jako John
Ditte Hansen
jako Helene
Mia Lerdam
jako Tøjsælger
Alberte Winding
jako Karen Mitchles

Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. Minna wpada w panikę i decyduje się wkroczyć do zaprojektowanego przez siebie świata snów, aby ruszyć Jenny na ratunek. Ta przygoda przejdzie wszystkie najśmielsze wyobrażenia! opis dystrybutora

Gatunek
Animowany, Komedia, Dramat, Przygodowy
Słowa kluczowe
sen, relacja ojciec-córka, koszmar, dziewczyna zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2021-06-04 (kino), 2020-02-06 (świat)
Dystrybutor
Kino Świat
Wytwórnia
First Lady Film
Kraj produkcji
Dania
Inne tytuły
Dreambuilders (tytuł międzynarodowy)
Czas trwania
81 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
poeta777 4

Bardzo przeciętny, mało zabawny, i sporo motywów nie edukacyjnych. Powinny być ograniczenia wiekowe bo dla młodszych dzieci było sporo strasznych momentów.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Kristo
49 pkt.
2
Khaosth
19 pkt.
3
Victor
11 pkt.
4
Czechu
2 pkt.
5
Redox
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…