Sindbad: Legenda siedmiu mórz 2003

Sinbad: Legend of the Seven Seas

Poznajcie przygody Sindbada, jego wiernego (choć trochę śliniącego się psa) Spike'a i ukochanej księżniczki Mariny. Zobaczcie jak w obronie swego przyjaciela, bohaterowie pokonują Boginię Chaosu i jej złośliwe potwory.

Reżyseria
,
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Brad Pitt
jako Sindbad
Joseph Fiennes
jako Proteus
Dennis Haysbert
jako Kale
Timothy West
jako Dymas
Adriano Giannini
jako Szczur
Raman Hui
jako Jin
Chung Chan
jako Li
Jim Cummings
jako Dodatkowe głosy / Luca
Conrad Vernon
jako Jed
Andrew Birch
jako Chum / Grum

Poznajcie przygody Sindbada, jego wiernego (choć trochę śliniącego się psa) Spike'a i ukochanej księżniczki Mariny. Zobaczcie jak w obronie swego przyjaciela, bohaterowie pokonują Boginię Chaosu i jej złośliwe potwory. opis dystrybutora

Gatunek
Animowany, Przygodowy, Fantasy, Familijny
Słowa kluczowe
przyjaźń, walka, wyspa, potwór zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2003-08-22 (kino), 2003-07-02 (świat), 2004-02-19 (dvd)
Dystrybutor
UIP - United International Pictures
Wytwórnia
DreamWorks Animation
DreamWorks Pictures
DreamWorks SKG zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
86 minut
Budżet
60 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Oryginalny scenariusz skupiał się tylko na jednej podróży Sindbada. Pozostałe sześć miały być pokazane w planowanych sequelach. Jednak po finansowej porażce Drogi do El Dorado Jeffrey Katzenberg zdecydował się na realizację tylko jednego filmu. zobacz więcej

Pressbook

Możliwe spoilery Fantastyczne światy — Filmowcy wykorzystali nowe osiągnięcia w animacji w zaprojektowaniu Tartaru, siedziby Eris, która znajdowała się poza granicą świata. Opisywany jako wiecznie przesuwający się Ocean piasku, Tartar jest efektem bezustannej współpracy scenografów i zespołu ds. Efektów. Główny scenograf Raymond Zibach mówi: "Tartar jako ziemia chaosu, siedziba Eris, stanowił dla nas... zobacz więcej

Komentarze do filmu 2
LakiLou 8

Jest to naprawdę fajna animacja przygodowa w której trochę rzeczy się dzieje. Mamy tutaj starcia z wielkimi monstrami, trochę humoru, wątek romansowy. Nie da się nudzić tutaj. Muszę również nadmienić, że sama animacja naprawdę prezentuje się ładnie, a no i ścieżka dźwiękowa wpada w ucho. Dużym plusem jest tutaj również bogini Eris czyli tutejszy czarny charakter. Jest naprawdę ciekawą postacią, która dużo zyskuje dzięki grze głosowej Pfeiffer.

Camizi 8

8/10 – Bardzo fajna bajka. Przygoda pełną gębą z przyjaźnią i miłością w tle. Tempo jest niesamowite, cały czas na ekranie dzieje się coś ciekawego, i to od pierwszych do ostatnich sekund seansu. Przyczepiłbym się tylko do niepotrzebnie wplecionego CGI, którego słaba jakość bardzo razi.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
403 pkt.
2
Perfik
100 pkt.
3
piotrek681
50 pkt.
4
Sweet_Foxy
30 pkt.
5
Yasha
21 pkt.
6
srebrny
15 pkt.
7
homerowa
6 pkt.
8
Jankes
5 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…