Deadly Stingers 2003

Wyrzucone nielegalnie odpady toksyczne powodują mutację żyjących tam skorpionów. Jakiś czas później gigantyczne pajęczaki szukając pożywienia, zaczynają atakować mieszkających w pobliżu ludzi. Garstka ocalałych chroni się w jednym z domów, próbując znaleźć sposób ucieczki lub zabicia potworów.

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Nicolas Read
jako Jim Crane
Marcella Laasch
jako Alice
Sewell Whitney
jako Collins
Jay Richardson
jako Carl Baxter, burmistrz
Stephen O'Mahoney
jako Evans, szeryf
Trent Haaga
jako Elroy
Lilith Stabs
jako T.J.
Brinke Stevens
jako Helen
Ariauna Albright
jako Kobieta naprawiająca telefon
Jeff Dylan Graham
jako Eric Black
Sunny Leone
jako Hussy w wanie z hydromasażem

Fabuła

Wyrzucone nielegalnie odpady toksyczne powodują mutację żyjących tam skorpionów. Jakiś czas później gigantyczne pajęczaki szukając pożywienia, zaczynają atakować mieszkających w pobliżu ludzi. Garstka ocalałych chroni się w jednym z domów, próbując znaleźć sposób ucieczki lub zabicia potworów. Asmodeusz

Gatunek
Akcja, Horror, Komedia, Sci-Fi
Słowa kluczowe
ucieczka, strach, mutant, skorpion zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2003-03-28 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
73 minut
Budżet
150 000 USD

Recenzje

Stinkers or stingers? 2
  • 2011-07-22
  • napisana przez
  • zobacz wszystkie moje recenzje

Deadly Stingers jest filmem wzorowanym na horrorach z lat pięćdziesiątych, gdzie różnego typu przerośnięte zwierzęta atakowały, bogu winnych Amerykanów. Fabuła, a właściwie coś na jej kształt jest do bólu prosta, a zakończenie oczywiste niemal od samego początku.

Film szumnie zakwalifikowano jako horror, sci-fi oraz komedię. O ile pod pierwsze dwie kategorie jeszcze można go podciągnąć (z racji kilku krwawych scen i olbrzymich skorpionów), to prymitywne dowcipy i żałosne żarty w żaden sposób nie rozbawią widza. Z drugiej strony uśmiech zagości na ustach widza (jeżeli ktoś dotrwa do tego momentu), w kilku nie zamierzonych sytuacjach, z racji ich nieudolności.

Gwoździem do trumny okazali się aktorzy, których kreacje wieją sztucznością i brakiem jakiegokolwiek warsztatu. Wiadomo nawet gwiazdy kiedyś zaczynały i popełniały błędy, ale tak źle zagranego filmu nie widziałem już od dawna.

Obraz poszczycić się nie może również efektami specjalnymi. Początkowo widzimy jedynie fragmenty skorpionów i hektolitry krwi, co zrobiono nawet przyzwoicie. Tragedia zaczyna się jednak, gdy pajęczaki pokazują się w całej okazałości. Rozumiem, że sto pięćdziesiąt tysięcy, nie jest budżetem, który daje pole do manewru, ale tandetne gumowe potwory i marne animacje, rodem z lat 80, to już żenada.

Odradzam ten film nawet zagorzałym fanom gatunku. Nie ma on do zaprezentowania absolutnie nic i jest kompletną stratą czasu. Może i wyszło by coś z tego, gdyby zrobiono to jako parodię, a nie całkiem na poważnie.

0 z 2 osoby uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Współtworzą