Magda i Arek tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią. Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak… Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje… Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?
Obsada
Reżyseria Ocena
Aleksander Pietrzak
1,0
Aleksandra Grażewicz
(drugi reżyser)
Artur Gortatowski
(drugi reżyser)
Przemysław Krawczyk
(współpraca)
Aleksander Kowalski
(współpraca)
Tomasz Kurlej
(druga ekipa) (również) (asystent)
Natalia Wojda
(asystent)
Maksymilian Michorczyk
(asystent)
Alicja Czepli
(asystent)
Dominik Chaciński
(asystent)
Marek Serdiukow
(druga ekipa)
Anna Więcek
(drugi reżyser)
Agnieszka Bańkowska
(drugi reżyser) (druga ekipa)
Jagoda Turlik
(drugi reżyser) (druga ekipa)
Scenariusz Ocena
Bartosz Kozera
Anna Więcek
Agnieszka Bańkowska
(druga ekipa)
Jagoda Turlik
(druga ekipa)
Aleksander Pietrzak
(współpraca)
1,0
Mateusz Pastewka
(współpraca)
Anna Król
(tłumaczenie)
Daniel Sax
(tłumaczenie)
Producenci Ocena
Anna Waśniewska-Gill
producent
Rafał Ulicki
producent wykonawczy
Krzysztof Łojan
kierownik produkcji
Krzysztof Mrowiec
kierownik produkcji (dodatkowy)
Magdalena Karpisz
koordynator produkcji
Magdalena Karpisz
kierownik produkcji (dodatkowy)
Maciej Skrzyński
kierownik produkcji (dodatkowy)
Patryk Szarek
producent (współpraca)
Karol Kudrzycki
postproducent
Karol Kudrzycki
kierownik produkcji (asystent)
Marta Grela-Gorostiza
nadzorca produkcji
Anna Waśniewska-Gill
nadzorca produkcji
Karolina Lachowska
producent (dodatkowy)
Tomasz Cichoń
producent (współpraca)
Aktorzy Ocena
Arkadiusz Jakubik
Arek Gruz, ojciec Tomka
7,6
Magdalena Popławska
Magda Gruz, matka Tomka
6,7
Kamil Szeptycki
Tomek Gruz
6,0
Agata Różycka
Asia, dziewczyna Tomka
Włodzimierz Press
Walenty Gruz, dziadek Tomka
7,5
Anna Cieślak
Justyna
6,7
Anna Smołowik
Zuza
6,6
Edyta Bełza
Uczennica
Dagmara Brodziak
Zblazowana kelnerka
Filip Bucki-Obrębski
Rowerzysta
Katarzyna Chojnacka
Pijana dziewczyna
Dominika Choszcz
Położna
Krzysztof Dmocholewicz
Lekarz
Elisabeth Duda
Kaśka, nowa dziewczyna Arka
Krystian Fergiński
Tomek Gruz (lat 5)
Anna Gajewska
Lekarka wykonująca USG
6,0
Jakub Gawlik
Kolega rowerzysty
6,0
Magdalena Howorska
Dziewczyna w restauracji
Natalia Jędruś
Weronika, uczennica Magdy
Elżbieta Jodłowska
Ciocia
Remigiusz Kadelski
Doradca kreatywny
Emilia Kiełtyka
Magda Gruz w młodości
Sebastian Krysan
Mężczyzna
Anna Korzeniecka
Babcia
7,0
Bartosz Kozera
Arek Gruz w młodości
Jakub Kuzela
Tomek Gruz (lat 2)
Michalina Lewandowska
Uczennica
Justyna Litwic
Dziewczyna w klubie
Bartłomiej Magdziarz
Ginekolog
Anna Moskal
Julia Szcześniak z DPT
Norbert Możdżyński
Gruby kierowca
Robert Ojrzyński
Sanitariusz
Andrzej Oksza-Łapicki
Mąż na stypie
Anna Pielarz
Asystentka
Paweł Plewa
"Grizzly", przyjaciel Tomka
Paweł Popis
Lekarz
Paulina Puślednik
Dziewczyna w restauracji
Stanisława Probola
Antek, syn Asi i Tomka
Anna Przybylska
Matka z wózkiem
Maciej Romanowski
Kierowca
Szymon Roszak
Asystent w DPT
Jacek Sadrzak
Dyrektor
Tomasz Senio
Mężczyzna
Natalia Sierzputowska
Podekscytowana dziewczyna
Michał Sikorski
Paweł "Pablo", przyjaciel Tomka
Michał Sitarski
Inwestor
Katarzyna Skolimowska
Żona na stypie
Roman Skorovskiy
Taksówkarz
Karolina Sosnowska
Pielęgniarka
Marcin Sosnowski
Starszy pan
Joanna Świrska
Dziewczyna w restauracji
Mariusz Stefański
Mężczyzna
Robert Talarczyk
Ksiądz dyrektor
8,0
Natalia Ulicki
Dziewczyna w klubie
Mirosław Węcławek
Sanitariusz
Piotr Wróblewski
Mężczyzna
Sebastian Ziomek
Kelner w kawiarni na lodowisku
Wojciech Mecwaldowski
Mężczyzna z telewizora (głos)
Adrian Pruski
Kinga Sawczuk
Martyna Zbirańska
Dominik Makowski
Danny Ferreri
Dziki Trener
On sam, trener Arka
Zdjęcia Ocena
Mateusz Pastewka
Norbert Bernstock
(główna pomoc techniczna)
Karol Ambroszczyk
(główna pomoc techniczna)
Michał Szymański
(pomoc techniczna)
Konrad Podnajmer
(pomoc techniczna)
Alicja Czepli
(pomoc techniczna)
Hubert Zaborowski
(pomoc techniczna)
Leszek Chąchira
(pomoc techniczna)
Michał Pruski
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Michał Kucharzewski
(pomoc techniczna) (współpraca)
Waldemar Matynia
(pomoc techniczna) (współpraca)
Wojciech Piasecki
(pomoc techniczna) (współpraca)
Krzysztof Jankowski
(pomoc techniczna) (współpraca)
Mariusz Hargot
(pomoc techniczna) (współpraca)
Krzysztof Bors
(pomoc techniczna)
Karolina Wit
(pomoc techniczna)
Jacek Kucharski
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Krzysztof Aleksander Janczak
Kostiumy Ocena
Magdalena Sekrecka
Józefina Loy
Agata Janus-Orzepowska
(asystent)
Ewa Tusińska
(asystent)
Karolina Ostrowska
(współpraca)
Inga Januszek
(współpraca)
Blanka Muraszew
(współpraca)
Montaż Ocena
Jarosław Barzan
6,5
Zuzanna Barzan
(asystent)
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Jolanta Madejska
charakteryzator
Sylwia Marczyńska
charakteryzator (dodatkowy)
Monika Podnajmer
charakteryzator (współpraca)
Julia Skorupa
charakteryzator (współpraca)
Anna Jurkowska
charakteryzator (asystent)
Wiktoria Rynkiewicz
efekty specjalne makijażu
Scenografia Ocena
Katarzyna Filimoniuk
scenograf
Anna Żak
dekorator wnętrz
Piotr Lis
scenograf
Magda Górfińska
scenograf
Grzegorz Rzepecki
rekwizytor
Jakub Żuberek
rekwizytor
Jarosław Niebrzydowski
rekwizytor (asystent)
Andrzej Rokicki
rekwizytor (asystent)
Dariusz Wójtewicz
rekwizytor
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
Piotr Rachfał
główny konstruktor dekoracji
Sławomir Brodowski
konstruktor dekoracji
Krzysztof Samborski
konstruktor dekoracji
Piotr Sattelmeier
konstruktor dekoracji
Przemysław Klejnowski
konstruktor dekoracji
Paweł Ihnatovich
konstruktor dekoracji
Maksim Rakitski
konstruktor dekoracji
Krzysztof Rosiak
konstruktor dekoracji
Filip Zaremba
konstruktor dekoracji
Dźwięk Ocena
Przemysław Kamieński
dźwięk
Krzysztof Owczarek
dźwięk
Łukasz Świerzawski
dźwięk
Paweł Krajewski
mikrofoniarz
Łukasz Tuński
mikrofoniarz
Michał Matlak
dźwięk (współpraca) (druga ekipa)
Bartosz Koterba
dźwięk (współpraca) (druga ekipa)
Rafał Lenart
dźwięk (współpraca) (druga ekipa)
Karol Adamczyk
dźwięk (współpraca) (druga ekipa)
Efekty specjalne Ocena
Janusz Bykowski
koordynator efektów specjalnych
Tomasz Bykowski
efekty specjalne
Jacek Bykowski
efekty specjalne
Jarosław Miksa
efekty specjalne
Błażej Litwiński
efekty specjalne
Janusz Bykowski
pirotechnik
Tomasz Bykowski
pirotechnik
Jacek Bykowski
pirotechnik
Jarosław Miksa
pirotechnik
Błażej Litwiński
pirotechnik
Pozostała Ekipa Ocena
Marta Kownacka
dobór obsady
Dariusz Maliński
mistrz oświetlenia
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
Sylwia Wojdecka
dobór obsady (współpraca)
Bartosz Białobrzeski
operator kamery
Łukasz Suchocki
operator kamery (druga ekipa)
Anna Rzepka
operator kamery (druga ekipa)
Paweł Kasterski
operator kamery (druga ekipa)
Paweł Kozak
operator kamery (druga ekipa)
Łukasz Konieczny
operator kamery
Łukasz Skwara
prowadzący ostrość
Marcin Palisz
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Rafał Niemyjski
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Katarzyna Rogalska
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Przemysław Klej
operator kamery (asystent)
Grzegorz Tatar
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
Bartosz Kloc
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
Sylwia Pruska
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
Jarosław Świerczyński
operator kamery (współpraca)
Marcin Guzak
operator steadicam
Maciej Tomków
operator steadicam
Szymon Polak
operator steadicam (asystent)
Sławomir Wierzbicki
operator steadicam (asystent)
Bartłomiej Waszczuk
oświetlenie
Jacek Szkodziński
oświetlenie
Olaf Jurdyga
oświetlenie
Jarosław Spodar
oświetlenie (współpraca)
Marcin Mączka
oświetlenie (współpraca)
Tomasz Mamcarz-Maliński
oświetlenie (współpraca)
Aleksandra Kraus
kolorysta
Paweł Obłoza
konsultant
Patryk Karnowski
konsultant (ds. położnictwa)
Adrian Pruski
konsultant (ds. magii i iluzji)
Maciej Lewandowski
konsultant (instruktor łyżwiarstwa)
Michał Piotrkowicz
konsultant (ds. mieczy samurajskich)
Wojciech Konkol
konsultant (ds. BHP)
Kamil Miondlikowski
konsultant (ds. pojazdów)
Jarosław Sosiński
fotosista
Sylwia Olszewska
fotosista
Dariusz Obrębski
koordynator kaskaderów (dodatkowy)
Kamil Pardo
kaskader
Filip Bucki-Obrębski
kaskader
Norbert Możdżyński
kaskader
Joanna Czerniak
kaskader
Jarosław Golec
kaskader
Maciej Romanowski
kaskader
Sylwester Zawadzki
kaskader
Grzegorz Reda
kaskader
Michał Pluskota
kaskader
Łukasz Czubak
kaskader
Natalia Wojda
dodatkowy dobór obsady
Agnieszka Smoleń
dodatkowy dobór obsady
Marta Nwachukwu
dodatkowy dobór obsady
Katarzyna Antczak
dodatkowy dobór obsady
Dorota Szuba
dodatkowy dobór obsady
Małgorzata Urbaniak
dodatkowy dobór obsady
Marlena Masłowska
dodatkowy dobór obsady
Bartłomiej Włoczkowski
dodatkowy dobór obsady
Więcej informacji

Proszę czekać…