Nie patrz w górę 2021

Don't Look Up

Po tym jak okazuje się, że zabójcza kometa zmierza w kierunku Ziemi, dwójka astronomów wyrusza w tournée po mediach, aby ostrzec mieszkańców planety.

Reżyseria
Aktorzy
, ,
Leonardo DiCaprio
jako Dr Randall Mindy
Jennifer Lawrence
jako Kate Dibiasky
Timothée Chalamet
jako Quentin
Jonah Hill
jako Jason Orlean
Cate Blanchett
jako Brie Evantee
Gina Gershon
jako Kathy Logolos
Meryl Streep
jako Janie Orlean, prezydent
Melanie Lynskey
jako June
Ron Perlman
jako Płk Ben Drask
Michael Chiklis
jako Dan Pawketty
Mark Rylance
jako Peter Isherwell
Ariana Grande
jako Riley Bina

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje. Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w optymistycznym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę? opis dystrybutora

Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2021-12-24 (świat)
Wytwórnia
Bluegrass Films
Hyperobject Industries
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
145 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 0
Skomentuj jako pierwszy.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Movieman
54 pkt.
2
fredaser
24 pkt.
3
Redox
7 pkt.
4
kaskader
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…