Mechanicy

W Mechanikach Kevin James gra szefa ekipy wyścigowej NASCAR. Właściciel stajni przechodzi na emeryturę i przekazuje ją w ręce swojej córki (Jillian Mueller). Catherine chce zmodernizować zespół, co nie podoba się Jamesowi i jego załodze.

Odcinki

Sezony
Lata

1. Trzeba było trzymać tort w lodówce 1x1

Gdy Bobby odchodzi na emeryturę, jego przedsiębiorcza córka Catherine przejmuje jego stajnię NASCAR. Główny mechanik Kevin obawia się, że cała jego ekipa straci pracę.

2. Mam na imię Kevin i jestem wrażliwy 1x2

Kevin i Catherine starają się pozyskać lukratywnego sponsora, zaś Beth przygotowuje ekipę do rozmów z nową szefową.

3. Gorące mięso z grzybów 1x3

Jake nie jest przekonany co do kampanii realizowanej dla nowego sponsora. Sfrustrowany Kevin zaczyna rozważać przebranżowienie.

4. Wyglądasz na solidną kobietę 1x4

Gdy Catherine niespodziewanie wycofuje się z kontrowersyjnych zmian, Kevin próbuje ustalić, kto powiedział jej o zażaleniach ekipy.

5. Twoja twarz to dziecko 1x5

W saunie Jake spotyka kogoś, kogo wolałby już nigdy więcej nie widzieć. Bobby próbuje załagodzić spór pomiędzy Kevinem a Catherine.

6. Będzie dobrze. Będzie dobrze. 1x6

Kevin zbliża się do zalotnej właścicielki Sztucznego Steku. Jake prosi Amira, aby pomógł mu dochować tajemnicy, która może kosztować go udział w wyścigach.

7. Babciu! To nie były kolana? 1x7

Zespół patrzy przychylniej na Jessie po jej debiucie na torze, a Kevin i Beth narzekają na swoje życie miłosne po nieudanych randkach na gali charytatywnej.

8. Dobre rzeczy spotykają przystojnych 1x8

Kevin i Catherine wciąż się kłócą nas temat przyszłego kierownictwa zespołu. Amir i Chuck ubiegają się o tę samą pracę. Bobby przynosi zaskakujące nowiny.

9. Małpy i misie na rowerach 1x9

Związek Beth jest na rozdrożu. Kevin zaczyna rozumieć, że niektóre wprowadzone przez Catherine zmiany się mu podobają i że musi powiedzieć Bobby’emu przykrą prawdę.

10. Nikt cię nie lubi 1x10

Jake i Catherine mają problemy w podróży. Beth myśli o swojej przyszłości. Koledzy przekonują Kevina, że czas stanąć twarzą w twarz ze swoimi uczuciami.