Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Trójka przyjaciół, samozwańczych biznesmenów – dwóch Januszy biznesu i „bogu ducha winny” znany komik, postanawia wkroczyć do branży filmowej i nakręcić film, który powali widzów na kolana. Wystarczy w końcu kamera, kilka kartek niedokończonego scenariusza i obietnica sławy. Chętnych na casting jest mnóstwo. Atrakcyjne, ambitne dziewczyny, z rybimi ustami i biustem XXL, zrobią wszystko by zagrać. Talent nie jest tu najważniejszy! Tylko co, jeśli filmu wcale ma nie być! Zamiast wielkich pieniędzy są czeki bez pokrycia, a strumieniami nie leje się szampan a kolejne katastrofy! Gorzej być nie może? A jednak!
Komentarze do filmu 3
KamilMazurkiewicz

Naprawdę „świetny” artykuł,naszpikowany „trudnymi” słowami.. takie coś o wszystkim i o niczym, ale za to udało się Pani stworzyć.. stylistyczny bełkot. Proszę o prawdę się nie obrażać. Odnoszę wrażenie, iż w jakiś sposób, ktoś związany z tym filmem zaszedł Pani za skórę.. być może nawet całe to przedsięwzięcie zostało sfingowane. Możliwe, iż prostu nie została pani zauważona na castingu? Może film w jakis sposób Panią uraził i dotknął któryś z kompleksów. Stąd tyle jadu, już tak dawno nic pani nie oceniła?
W dzisiejszych czasach, gdzie wiele otaczających nas sytuacji jest fikcją, miło jest oderwać się od spraw doczesnych i naprawdę porządnie się uśmiać.. Miałem przyjemność oglądać film w jednym z Łódzkich kin i dziś wybiorę się ponownie.. dlaczego? Ponieważ jest to film zabawny. Potrafiący rozśmieszyć każdego i na potwierdzenie, wystarczy wybrać się do kina, aby zobaczyć jak ludzie dobrze się bawią i przeżyć to wraz z nimi. Ostatni raz, tak rechoczących się jak żaby ludzi, widziałem oglądając Madagaskar. Film jest wyświetlany w największych polskich miastach i z tego co
się orientuje, można zobaczyć go za granicą. Szczęście w nieszczęściu i nieszczęście w szczęściu, że pani o niczym nie decyduje i jestem przekonany ze niedługo dowiemy się.. czy na Piotra czeka stragan i czy jakiś kotek, jeszcze zamruga.. ;) Panie Mariuszu, może Pan to kiedyś przeczyta, bądź ktoś z Pana sztabu. Proszę pamiętać, całe miasto Łódź, czeka na kolejną część!
KAMIL Z ŁODZI

FikiMiki

Byłem na wczorajszym wieczornym seansie w kinie Luna i tak sobie dziś myślę, że sprawdzę jakie są opinie krytyków filmowych o tym filmie. Sprawdzając spodziewałem się hejtu na różnych portalach, no bo Pujszo trzeba z zasady hejtować. Taki mamy w POLSCE klimat… niestety. Nawiązując do długiego komentarza o filmie jednej z Pań i jakże rozbudowanego napisze co myśli zwykła osoba o tej produkcji. Tak to już jest, że jak krytykowi filmowemu film sie nie podoba to z zasady wg. społeczeństwa jest swietny. Ludzie oglądają filmy, a szczególnie komedie dla relaksu. Film nie jest ekranizacją ambitnej lektury szkolnej czy ,,Człowieka z żelaza"’, a lekką komedią, którą trzeba zrozumieć, bo ma przekaz. Film na pewno zrozumie wiele osób, które otarły się o branżę filmową i tzw. castingi. Jest to dość dobrze pokazane m.in. parcie na szkło oraz za wszelką cenę próby realizacji marzeń co przez niektórych z branży jest wykorzystywane ,,naiwność ludzka". W filmie jest wiele zabawnych scen, na sali wielokrotnie było słychać śmiech. Pani w komentarzu zarzuca seksizm. To teraz mały spojler. W filmie powtarzają się sceny z bieganiem dziewczyn choć nie tylko. Podczas projekcji tych scen miałem skojarzenia z Benny Hillem, który pod koniec każdego odcinka ucieka goniony przez dziewczyny… i to było dobre oglądane na całym świecie ,,dla rozrywki". I teraz pytanie. Dlaczego w Polsce lubimy wiele niszczyć? Pracę innych? Z zazdrości? A może sami jesteśmy smutni? Wracajac do Ściemy to jest tylko film. Inny niż wszystkie ale dający wiele radości przez te 90 minut.

BeataJanik

Wreszcie nie te same twarze i wreszcie coś śmiesznego.
Absolutnie niestandardowa komedia, wreszcie coś zupełnie innego w polskim kinie.. MEGA ŚMIESZNA KOMEDIA! Polecam każdemu :)

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…