Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.
Odcinki 6 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Julia budzi się w klinice leczenia zaburzeń pamięci „Druga Szansa”. Nie wie, jak ani kiedy się w niej znalazła i nie poznaje swojej twarzy w lustrze.
W klinice zbliża się wyczekiwany przez pacjentów dzień wizyt. Im lepiej Julia poznaje Adama, tym bardziej intensywne stają się się jej halucynacje.
Rozmowa z doktor Zofią sprawia, że Julia czuje się nieswojo. Dzieli się tym z Adamem i razem decydują się na śmiały krok.
Po koncercie Julia dowiaduje się, że stan Adama się pogarsza. W klinice dochodzi do tragedii, która budzi niepokój pacjentów.
Po konfrontacji z personelem kliniki Julia (Maria Wawreniuk) i Adam (Ignacy Liss) uciekają na miejsce wypadku Julii.
Julia budzi się zdezorientowana w szpitalu i ma więcej pytań niż odpowiedzi. Widzi znane twarze, ale nikt nie jest tym, na kogo wygląda.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…