Thriller "Nie oddychaj" z 2016 roku w reżyserii Fede Alvareza ("Dziewczyna w sieci pająka") okazał się wielkim hitem kinowym, zarobił ponad 157 milionów dolarów. Film opowiada historię grupy nastolatków przekonanych o tym, że włamanie do domu niewidomego weterana wojennego Normana Nordstroma (Stephen Lang) będzie bardzo prostym zadaniem. Okazuje się, że mężczyzna jest znacznie bardziej niebezpieczny, niż się wydawało. Norman ma niebywale silną wolę przetrwania, a gdy jego bezpieczeństwo staje się zagrożone ujawnia najgorszą część swojej osobowości. Gdy intruzi po raz kolejny zakłócają jego spokój jest jeszcze groźniejszy, niż dotychczas. W tym roku do kin trafi kontynuacja oryginalnej produkcji, którą wyreżyseruje Rodo Sayages ("Martwe zło") , współautor scenariusza do pierwszej częsci. Możemy spodziewać się równie mrożącego krew w żyłach thrillera.
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 3
dareczek50 6

Narzekają na ten film a on jest dobrym filmem .Polecam

ana481516 3

Moim zdaniem niepotrzebny film. Mam wrażenie, że powstał tylko po to aby wyeksploatować postać Ślepca i bardzo dobrą grę Langa. Poza tym lipa.

pajki_filmaniak 8

Jak dla mnie bardzo dobry szkoda że nie będzie kolejnej części a może i tak lepiej bo raczej nic lepszego by nie wymyślili

Więcej informacji

Proszę czekać…