Ciotka Hitlera

0,0
3,0
Historia Leona, piaskarza, pracującego wraz z synami na Wiśle. Mężczyźni wyławiają z rzeki kobietę z dzieckiem, które w akcie desperacji próbują popełnić samobójstwo. Gdy okazuje się, że są Żydówkami, Leon podejmuje heroiczną walkę o ich życie. Postanawia pomóc kobiecie i ukrywa ją wraz z córką w swoim domu, ryzykując przy tym życiem swoim i swojej rodziny.
Obsada
Reżyseria Ocena
Michał Rogalski
Magdalena Daniel
(drugi reżyser)
Karolina Syska
(drugi reżyser)
Agnieszka Kozak
(drugi reżyser)
Piotr Downar-Zapolski
(asystent)
Scenariusz Ocena
Wojciech Tomczyk
7,0
Producenci Ocena
Krystyna Świeca
producent
Magdalena Badura
kierownik produkcji
6,0
Katarzyna Jurek
kierownik produkcji (dodatkowy)
Mateusz Sikora
kierownik produkcji (dodatkowy)
Marcin Malinowski
kierownik produkcji
Monika Lang
koordynator postprodukcji
Michał Kwieciński
producent wykonawczy
Małgorzata Fogel-Gabryś
nadzorca produkcji
7,0
Anna Gronowska
współproducent
Aktorzy Ocena
Piotr Kaźmierczak
Leon
Marta Ścisłowicz
Mecenasowa
Małgorzata Pyziak
Hesia
Michał Pietruś
Tadek
Jakub Guszkowski
Stefan
Joanna Gonschorek
Zofia
Mirosława Maludzińska
Babka
Juliusz Krzysztof Warunek
Bartczak
6,0
Sebastian Pawlak
Mecenas
6,0
Dariusz Majchrzak
Szpadryna
7,0
Kamil Bończyk
Wąsik
Jarosław Golec
Zuch
Stefan Pawłowski
Zwoleński
Agnieszka Skrzypczak
Zwoleńska
Ireneusz Kozioł
Jurgen
5,5
Paweł Peterman
Willy
6,0
Dominik Ochwat
Niemowlę
Lidia Lenarczyk
Sąsiadka
6,0
Mariusz Kiljan
Komendant
6,0
Cezary Kołacz
Małkiewicz
Michał Czachor
Miller
Jacek Cichowski
Stróż
Łukasz Gocławski
Żandarm
Bogdan Banaszek
Żandarm
Tomasz Bielawiec
Żandarm
Łukasz Lewandowski
Gołębiarz
6,9
Bartosz Mikulak
Syn gołębiarza
Grzegorz Reda
Kolega syna gołębiarza
Konrad Ostrowski
Kolega syna gołębiarza
Kamil Rodek
Sternik
Bartosz Buława
Sternik
Krzysztof Balcerzak
Członek osady wioślarskiej
Stanisław Dawidziuk
Członek osady wioślarskiej
Patryk Golaska
Członek osady wioślarskiej
Aleksander Krużewski
Członek osady wioślarskiej
Jan Jarosław Lorenc
Członek osady wioślarskiej
Patryk Luty
Członek osady wioślarskiej
Julian Napierowski
Członek osady wioślarskiej
Piotr Szulc
Członek osady wioślarskiej
Stanisław Ścibior
Członek osady wioślarskiej
Józef Zawiślak
Członek osady wioślarskiej
Zdjęcia Ocena
Maciej Lisiecki
Paweł Dylik
(główna pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Piotr Komorowski
2,0
Anna Malarowska
(opracowanie muzyczne)
Kostiumy Ocena
Wanda Kowalska
Paweł Grabarczyk
7,0
Anna Krysiak
(dodatkowy)
Aleksandra Tomkowska
(dodatkowy)
Agata Janus-Orzepowska
(współpraca)
Montaż Ocena
Tomasz Ciesielski
Robert Kozłowski
(asystent)
Charakteryzacja Ocena
Patrycja Puławska
charakteryzator
Anna Kołyga
charakteryzator
Martyna Sikora
charakteryzator (dodatkowy)
Scenografia Ocena
Karina Baran
scenograf
Małgorzata Iwaniuk
scenograf (współpraca)
Jacek Czechowski
dekorator wnętrz
Tomasz Figura
rekwizytor
Tomasz Pietrzak
rekwizytor
Dariusz Rzepecki
rekwizytor (pomoc techniczna)
Rafał Wierzbicki
rekwizytor (pomoc techniczna)
Jarosław Pieńkowski
główny konstruktor dekoracji
Wiesław Dziurny
konstruktor dekoracji
Jerzy Dziurny
konstruktor dekoracji
Paweł Dziurny
konstruktor dekoracji
Tomasz Dziurny
konstruktor dekoracji
Zbigniew Hebda
konstruktor dekoracji
Jacek Jaróg
konstruktor dekoracji
Mariusz Kluska
konstruktor dekoracji
Adam Ligas
konstruktor dekoracji
Stanisław Ligas
konstruktor dekoracji
Marek Lubański
konstruktor dekoracji
Janusz Maciaś
konstruktor dekoracji
Bartosz Pieńkowski
konstruktor dekoracji
Paweł Dąbrowski
konstruktor dekoracji
Dariusz Janicki
konstruktor dekoracji
Euzebiusz Sawicki
konstruktor dekoracji
Dźwięk Ocena
Rafał Smoleń
mikser muzyki
Sebastian Kordasz
dźwięk
Dariusz Stanek
dźwięk
Krzysztof Wiśniewski
operator dźwięku (asystent)
Szymon Zachariasz
operator dźwięku (asystent)
Dariusz Stanek
montaż dialogów
Dariusz Stanek
montaż postsynchronu
Katarzyna Siemieniak
montaż efektów dźwiękowych
Dariusz Stanek
montaż dźwięku
Efekty specjalne Ocena
Pozostała Ekipa Ocena
Marta Kownacka
dobór obsady
Kacper Zieliński
operator kamery
Sławomir Chyla
prowadzący ostrość
Marcin Cierluk
operator kamery (asystent)
Bogdan Modzelewski
mistrz oświetlenia
Marek Modzelewski
mistrz oświetlenia
Michał Janowski
oświetlenie
Dariusz Kuc
oświetlenie
Michał Mizak
oświetlenie
Janusz Bieniek
projekt czołówki
Wojciech Kuszewski
koordynator efektów wizualnych
Janusz Bieniek
efekty wizualne
Paweł Tybora
efekty wizualne
Radosław Rekita
efekty wizualne
5,0
Aleksandra Grochowska
fotosista
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
Joanna Różańska
kaskader
Maria Szczepankiewicz
kaskader
Filip Bucki-Obrębski
kaskader
Michał Burdan
kaskader
Łukasz Czubak
kaskader
Jarosław Golec
kaskader
Artur Grabowiec
kaskader
Konrad Ostrowski
kaskader
Kamil Pardo
kaskader
Michał Pluskota
kaskader
Grzegorz Reda
kaskader
Maciej Romanowski
kaskader
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…