Surowy profesor prawa i jego ambitni studenci sprawdzają swoją wiedzę o sprawiedliwości w praktyce, gdy na ich prestiżowej uczelni dochodzi do makabrycznego zdarzenia.
Odcinki 16 dodaj odcinek
Sezony
Lata

1. Odcinek 1x1

0,0
W czasie symulacji rozprawy studenci prawa dokonują szokującego odkrycia. Yang Jong-hoon — kiedyś prokurator, dziś profesor — bada miejsce zbrodni.

2. Odcinek 1x2

0,0
Jong-hoon, na którego winę wskazuje coraz więcej dowodów, jest przesłuchiwany przez policję. Problematyczna przeszłość Han Joon-hwiego wychodzi na jaw.

3. Odcinek 1x3

0,0
Joon-hwi jest teraz głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Władze domagają się drugiej autopsji. Życie Jong-hoona jest zagrożone.

4. Odcinek 1x4

0,0
Jong-hoon analizuje własną nierozwiązaną sprawę na zajęciach ze studentami. Prokurator Jin Hyeong-u, któremu mogą zostać postawione zarzuty, mści się na Jong-hoonie.

5. Odcinek 1x5

0,0
Sprawa plagiatu studentki wydaje się być powiązana z ważnymi dowodami, które mogą uniewinnić Jong-hoona. Kang Sol A okazuje współczucie klientce w poradni prawnej.

6. Odcinek 1x6

0,0
Na krótko przed swoją pierwszą rozprawą Jong-hoon odkrywa tajemnicę Kang Sol B. Joon-hwi czuwa nad Sol A walczącą z niebezpiecznym sąsiadem jej rodziny.

7. Odcinek 1x7

0,0
Sol A jest wstrząśnięta, gdy do Jong-hoona dzwoni ktoś, po kim nigdy by się tego nie spodziewała. W sądzie Seo Ji-ho opowiada o tragedii.

8. Odcinek 1x8

0,0
Prokurator Jin twierdzi, że ktoś widział, jak Jong-hoon popełnia zabójstwo. Przerażona, przytłoczona pogróżkami Jeon Ye-seul musi podjąć trudną decyzję.

9. Odcinek 1x9

0,0
Ye-seul nie może znaleźć adwokata. Kim Eun-suk liczy na to, że jeden z jej studentów przyzna się do swoich czynów i złoży zeznania, których potrzebuje Jong-hoon.

10. Odcinek 1x10

0,0
Joon-hwi znajduje ważny dowód, ale może on nie wystarczyć do uniewinnienia Jong-hoona. Studenci pomagają Ye-seul w przygotowaniu się do samodzielnej obrony.

11. Odcinek 1x11

0,0
Studentów pochłaniają staże. Joon-hwi rozpoczyna pracę pod kierunkiem prokuratora Jina. Zostają wybrani przysięgli, którzy będą orzekać w sprawie Ye-seul.

12. Odcinek 1x12

0,0
W sądzie nieoczekiwanie zjawia się ktoś, kto może zmienić przebieg sprawy Ye-seul. Jong-hoon korzysta ze szkolnych metod, żeby pomóc jej przedstawić swój punkt widzenia.

13. Odcinek 1x13

0,0
Następuje kolejne zatrzymanie w związku z zabójstwem Seo Byung-ju, ale Jong-hoon wciąż nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Przysięgli wydają wyrok w sprawie Ye-seul.

14. Odcinek 1x14

0,0
Zaczynają krążyć domysły na temat motywów, którymi kierował się Lee Man-ho. Jong-hoon i studenci podejrzewają, że w chwili wypadku Byung-ju nie był w samochodzie sam.

15. Odcinek 1x15

0,0
Sol A boryka się z problemami finansowymi i nieoczekiwanym pojawieniem się Kang Dan. Film z oskarżeniami pod adresem Ko Hyeong-su jest złośliwie komentowany.

16. Odcinek 1x16

0,0
Wszystkie elementy układanki trafiają na miejsca. Nasuwa się pytanie, czy prawo na pewno służy sprawiedliwości. Sol A, Sol B i Joon-hwi przygotowują się do konkursu.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…