Filmy wiadomości radiowe

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wiadomości radiowe. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Misja Afganistan 7.0

Misja: Afganistan to poruszająca historia kilku żołnierzy jednego plutonu, którzy kierowani różną motywacją trafiają do Afganistanu. Głównym bohaterem serialu jest porucznik Paweł Konaszewicz (Paweł Małaszyński), który obejmuje dowództwo nad plutonem pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej z Wędrzyna, wyjeżdżającej właśnie do Afganistanu.

Dzisiejsze czasy 8.3

Charlie pracuje przy taśmie produkcyjnej w fabryce. Monotonne czynności i duża szybkość, z jaką przesuwa się taśma, doprowadzają robotnika do szaleństwa. Guziki na ubraniach mylą mu się z nakrętkami, smaru używa do polewania majstrów i policjantów. Ofiara mechanizacji trafia do domu wariatów. Po wyjściu, przez przypadek wplątuje się w polityczną kabałę. Podnosi z ulicy kawałek czerwonej szmaty, co zostaje potraktowane jako sygnał do manifestacji. Charlie, jej mimowolny przywódca, trafia tym razem do więzienia.

As w potrzasku 8.3

Chuck Tatum jest upadłym dziennikarzem, który po pracy w Nowym Jorku, Denver, czy Filadelfii, trafia do Albuquerque i zaczyna pracę w małej, lokalnej gazecie. Wierzy, że w końcu trafi na jakiś wielki temat, który znowu wyniesie go na sam szczyt. Pewnego dnia, przypadkiem trafia na miejsce wypadku. Pewien mężczyzna, został uwięziony w opuszczonych jaskiniach. Chuck czuje, że ten temat będzie jego trampoliną na szczyt.


Zagraniczny korespondent 7.5

Początek roku 1939. Jones, amerykański reporter zostaje wysłany przez swoja gazetę do Europy. Jako korespondent zagraniczny ma się zająć relacjonowaniem sytuacji, która może zwiastować wybuch wojny. W Londynie spotyka starego holenderskiego polityka, który jest jednym z sygnatariuszy tajnego porozumienia politycznego, które ma powstrzymać Nazistów. Nagle, polityk zostaje porwany...

Dawaj! 5.0

Anglia...Mało inteligenty Derek Bentley wdaje się w towarzystwo drobnych przestępców, których liderem jest Chris Craig nastolatek rozmiłowany w amerykańskich filmach gangsterskich. Przyjaźń Chrisa i Dereka prowadzi do ich zaangażowania w prawdziwe zdarzenie, które wstrząśnie na zawsze wiarą anglików w karę śmierci.

Szalony Piotruś 7.0

Ferdinand Griffon jest mężczyzną w średnim wieku. Ma żonę i dzieci i prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia poznaje młodą studentkę Marianne Renoir. Zakochują się w sobie, od pierwszego wejrzenia i postanawiają uciec z miasta. Po drodze dzieje się wiele szalonych i niewytłumaczalnych wydarzeń.

Rowerzysta 7.0

Michael Anderson (Clive Owen) jest radcą prawnym. Pewnego razu wracając z zakupów wdaję się w kłótnie z napotkanym rowerzystą. Spotkanie kończy się tragicznie, a Michael postanawia zatrzymać to w tajemnicy. Anderson nie wyjawia tego nawet najbliższym, czy uda mu się zachować sekret do końca?

NewsRadio

Serial ukazuje relacje i sytuacje kryzysowe w wśród współpracowników WNYX NewsRadio. Dave Nelson to dyrektor wiadomości, Lisa Miller jest ambitną producentką natomiast Jimmy James jest ekscentrycznym właścicielem stacji...

Zwyczajni kochankowie

Akcja filmu toczy się w Paryżu w burzliwych latach 1968 - 1969. Studenci, a także związki zawodowe buntują się przeciwko polityce rządu. François (Louis Garrel) jest dwudziestoletnim poetą, który uchyla się od służby wojskowej. Lubi barykady, ale nie należy do takich, którzy rzucaliby koktajlem Mołotowa w policję. Nałogowo pali opium i dyskutuje o rewolucji ze swoim przyjacielem Antoine'm (Julien Lucas). Korzysta z tego, że Antoine odziedziczył w spadku mieszkanie - mieszka u niego i żyje na jego koszt. Poznaje rzeźbiarkę Lilie (Clotilde Hesme) i zakochuje się w niej z wzajemnością. Mija rok, a bohater nadal, delektując się dymem opium, pisze wiersze, kocha się z Lilie, dyskutuje o polityce. Czy zdobędzie się na odwagę, by uczynić coś, co odmieni jego egzystencję?

Słowa kluczowe