Filmy nowożeńcy, policja

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nowożeńcy, policja. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pewna panna młoda (Samara Weaving), dołącza do bogatej, ekscentrycznej rodziny (Adam Brody, Henry Czerny, Andie MacDowell) swojego świeżo poślubionego męża (Mark O'Brien) w pewnym tradycyjnym rytuale, który zamienia się w śmiertelną grę. Nagle wszyscy bohaterowie zaczynają walczyć o przetrwanie... Mroczna komedia, której fabuła wciąga bez reszty. W głównych rolach występują Samara Weaving (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri), Adam Brody (Mr. & Mrs. Smith), Mark O'Brien (Nowy początek), Henry Czerny (Mission: Impossible) oraz trzykrotnie nominowana do Złotego Globu Andie MacDowell (Dzień Świstaka). Produkcja zdobyła wiele wyróżnień – w tym dwie statuetki Fright Meter Awards.
Miłośnik komiksów i Elvisa Presleya – Clarence – żyje z dnia na dzień, czekając na wielką miłość. Gdy poznaje Alabamę, od razu wie, że to jest to. Alabama jest dziewczyną na telefon, a jej alfons to wyjątkowo wredny typ. Clarence pragnąc uwolnić ukochaną od mrocznej przeszłości, rozprawia się z draniem, przy okazji zgarniając walizkę kokainy. Zakochani ruszają do Kalifornii, by upłynnić towar. Tymczasem ich tropem podąża już FBI i ludzie mafii pragnący odzyskać swoją kokainę.
W burzliwą, deszczową noc los styka ze sobą dziesięcioro obcych sobie ludzi: kierowcę lizmuzyny, gwiazdę telewizji lat 80-tych, gliniarza, który eskortuje zabójcę, dziewczynę na telefon, parę nowożeńców i zmagającą się z kryzysem rodzinę. Wszyscy szukają schronienia w położonym na uboczu motelu, który prowadzi nerwowy nocny stróż. Ulga szybko przeradza się w strach, bo goście zaczynają ginąć jeden po drugim. Wkrótce zdają sobie sprawę, że jeśli chcą przeżyć, muszą poznać prawdę i odkryć, czemu znaleźli się w tym samym czasie w tym samym miejscu.


Lokator

7,4
Atrakcyjna modelka przeprowadza się do domu swoich rodziców, ponieważ na ulicach miasta grasuje bezwzględny morderca.
Pan młody chcąc zamieszkać z żoną w nowym domu, musi zbudować go sam w tydzień.
Biedny rybak zakochuje się w bogatej dziewczynie. Wyrusza w rejs, aby zarobić na ich ślub. Kobieta zostaje pod opieka przyjaciela, który też ją kocha.
Prostoduszny wieśniak Devki Nandan (Rahul Aggarwal) postanawia spróbować swoich sił w Bombaju, mieście ogromnych możliwości. Naiwny i niedoświadczony młodzieniec z cichej i spokojnej wioski trafia do miejskiej dżungli.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…