Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje gwałt analny.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Młoda pisarka Jennifer (Sarah Butler) przyjeżdża do domku wypoczynkowego, który znajduje się w lesie z dala od cywilizacji, aby w ciszy mogła napisać swoją nową książkę. Jednak jej spokój zostaje zakłócony przez grupkę mężczyzn, którzy dopuszczają się na niej napaści seksualnej. Nie zdają oni sobie jednak sprawy z konsekwencji swoich czynów.
Pomimo kilkunastu prób zabicia go Damien Horn wciąż żyje i jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Teraz jednak narodzić ma się dziecko będące nowym Chrystusem, które zniweczy wszystkie jego plany mające zapewnić panowanie zła. Damien postanawia więc wyeliminować wszystkie noworodki urodzone pod koniunkcją trzech gwiazd. W tym samym czasie siedmiu mnichów posiadających magiczne sztylety postanawia go unicestwić i ochronić dziecko.
Postrzelony i nie do końca dojrzały Malcolm (Marlon Wayans) podejmuje wreszcie poważną życiową decyzję - prosi swoją dziewczynę (Essence Atkins), aby zamieszkała u niego. I żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie fakt, że Keisha nie wprowadziła się sama. Seria strasznych paranormalnych zjawisk uświadomiła przerażonemu Marlonowi, że kobieta jego życia jest… opętana przez demona. Zrozpaczony chłopak zwraca się o pomoc do kogo tylko można - do medium, do łowców duchów oraz do ojca Williamsa, księdza z wyrokiem na koncie. Malcolm jest zdesperowany - musi wykurzyć demona, aby ratować związek, a przede wszystkim swoje życie seksualne.
David (Dustin Hoffman) wraca w rodzinne strony wraz ze swoją żoną. Pewnego dnia na kobietę napada jeden z mieszkańców i ją gwałci. Czy skromny naukowiec poradzi sobie z tą sytuacją?
Faszystowskie Włochy, 1944 rok. Czterech skorumpowanych dostojników porywa grupę nastolatków, by zamknąć ich w odizolowanej willi na cztery miesiące systematycznych tortur i poniżania. Ten brutalny eksperyment obnaża mechanizmy totalitarnej władzy, która całkowicie odczłowiecza zarówno swoich oprawców, jak i bezbronny cel.
Utalentowany malarz i rytownik, Hendrik Goltzius, usiłuje przekonać margrabię Alzacji do sfinansowania drukarni, dzięki której mógłby wydać erotyczną, obrazkową wersję Starego Testamentu. Trudno o lepszy motyw przewodni dla filmu Petera Greenawaya – wielkiego buntownika i awangardzisty, eksperymentatora, ciągle przełamującego i wyznaczającego nowe definicje filmowej narracji.
Emily i jej przyjaciółka Angelica jadą do lasu. Spotykają tam nieznajomego zwanego Swan, który obiecuje im extasy. Dziewczyny idą z nim do domku w lesie, gdzie dopada je sadystyczny gang, którego liderem jest Chaos. Zaczyna się koszmarna noc, podczas której dziewczyny są przetrzymywane, gwałcone i torturowane.
Rok 1965, Dominikana. W nadmorskim burdelu życie grupy prostytutek nagle się zmienia, gdy bojownicy o wolność organizują zamach stanu i jednocześnie uświadamiają im, że mogą mieć lepsze życie i być może nawet znaleźć miłość. Nie trwa to jednak zbyt długo. Armia amerykańska tłumi rewolucję i przekształca dom publiczny w bazę wojskową. Jego pracownice muszą zmierzyć się z ogromnym dylematem: sypiać z okupantem, czy za wszelką cenę walczyć o swoją godność. Dramat rozprawiający się z trudną dominikańską przeszłością i opowiadający o amerykańskich wpływie na historię tego małego, karaibskiego kraju. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest dwukrotnie nagradzany na MFF w Guadalajarze José María Cabral (Carpinteros).