Filmy dna, uwięzienie

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dna, uwięzienie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Potwór 5.9

Gdy kontakt z tajnym rządowym laboratorium zostaje zablokowany, wojsko wysyła tam oddział uzbrojonych po zęby komandosów. Jednak w środku czeka ich walka, na którą nie byli przygotowani, bo po korytarzach laboratorium biega rozszalałe monstrum, będące wynikiem genetycznego eksperymentu pracujących tam naukowców.

Istota 5.7

Elsa (Sarah Polley) i Clive (Adrien Brody), dwoje zbuntowanych a zarazem ambitnych młodych naukowców, przeciwstawiając się prawnym i etycznym aspektom podejmują się eksperymentalnego połączenia DNA ludzkiego ze zwierzęcym. Tak powstaje nowy organizm, któremu nadano imię "Dren". Początkowo wygląda jak niemowlę płci żeńskiej, jednak szybko przekształca się w piękną i równie niebezpieczną skrzydlatą chimerę.

Alien Terminator 5.0

Szóstka ludzi zostaje zamknięta na dwa lata, w podziemnym kompleksie, wydrążonym pięć mil pod powierzchnią. Dwa dni przed końcem eksperymentu naukowiec pracujący nad modyfikacją DNA, tworzy wirusa mającego poprawić możliwości ludzkiego organizmu. Coś jednak idzie nie tak, a poddany jego działaniu szczur mutuje i uciekłszy zaczyna szukać kolejnych nosicieli.


Underground 6.2

Podczas imprezy urządzonej w opuszczonej bazie wojskowej, grupka przyjaciół wdaje się w bójkę i zostaje zmuszona do ucieczki w podziemia kompleksu. Nie mogąc otworzyć drzwi, którymi tam weszli postanawiają poszukać innego wyjścia. W trakcie błąkania się po korytarzach na ich ślad wpadają żyjące tam mutanty, będące efektem genetycznych eksperymentów doktora Josefa Mengela.

Słowa kluczowe