Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje marihuana.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Bohatera poznajemy w wieku 6 lat, a w końcowej scenie stoi już u progu dorosłości. Jest niepewny, jak jego życie potoczy się dalej. Upływający czas słyszymy w zmieniającej się muzyce, modzie. Reżyser w żaden sposób nie ocenia swoich bohaterów, tylko obserwuje jak dorastają. Niezwykłe, wzruszające, mądre kino.
Requiem dla snu to wzruszająca historia czworga bohaterów, mających nadzieje i marzenia, jednak ich konfrontacja z brooklińską rzeczywistością doprowadza do tragedii. Gdy ich życie układa się nie tak, jakby tego chcieli uciekają oni w uzależnienia od narkotyków, tabletek odchudzających czy telewizji. Powoduje to jeszcze większe problemy, bohaterowie coraz bardziej oddalają się od siebie i w rezultacie są zmuszeni radzić sobie samemu. Nie są w stanie do końca zrozumieć, że zamiast zbliżać się do osiągnięcia szczęścia pogrążają się coraz bardziej w nałogach.
Dla 13-letniej Tracy Evan (Rachel Woods), dobrze ułożonej, spokojnej, piątkowej uczennicy poznanie Evie (Nikki Reed) najpopularniejszej dziewczyny w szkole jest jak objawienie. Lubiana, atrakcyjna i otwarcie snobistyczna Evie uosabia wszystko to, do czego zaczyna niespodziewanie dążyć Tracy. Evie wciąga Tracy do świata seksu, narkotyków i drobnej przestępczości.
Ten film to hołd złożony przez Tarantino filmom akcji z lat 80. i ich twórcom. Opowieść o pewnej stewardesie, która brała udział w przemycie narkotyków, jest pełną zwrotów akcji historią posiadającą wyjątkowy klimat. Gangsterzy, broń, ciągłe intrygi i duże pieniądze. Reżyser wiernie trzyma się przyjętej konwencji, nadając jej jednocześnie zupełnie nowy wymiar.
Jest rok 2027. Kiedy umiera ostatnie narodzone 19 lat temu dziecko, ludzie tracą wiarę, że ludzki gatunek przetrwa. Adaptacja powieści Phyllis Dorothy James.
Kaskader Mike ma w sobie to, co powinien mieć każdy mężczyzna. Jest przystojny, dobrze się ubiera, jest szarmancki, a co najważniejsze, ma wzbudzający podziw samochód. Ma też jednak jedną wadę: lubi zabijać młode kobiety, czyniąc to za pomocą swojego "śmiercioodpornego" auta. Właśnie upatrzył sobie nowe ofiary, którymi są didżejka, Jungle Julia, oraz jej koleżanki...
W końcowym okresie wojny wietnamskiej kapitan Willard zostaje wysłany z misją wytropienia w dżungli, na terenie Kambodży, pułkownika armii amerykańskiej, który stanął na czele zbuntowanego plemienia walczącego zarówno przeciw Amerykanom, jak i Wietnamczykom. Wyprawa niewielkiej załogi, przeprawiającej się w górę rzeki w coraz bardziej niedostępne rejony zielonego piekła, obfituje w wydarzenia dramatyczne i wstrząsające, ale także absurdalne, jak choćby występy "króliczków" Playboya. Kiedy łódź dociera wreszcie do obozu charyzmatycznego pułkownika Kurtza, Willard przekracza kolejny, tym razem ostatni już krąg piekielny, odkrywając najmroczniejsze pokłady ludzkiej duszy staczającej się z wyżyn nadludzkich, heroicznych marzeń, na dno obłędnych idei.
Dwóch najlepszych kumpli planuje zakup alkoholu na imprezę, licząc na to, że zwiększy to ich szanse u dziewczyn. Po drodze jednak ładują się w całą masę tarapatów.