Filmy lata 90.

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lata 90.. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.

Prime Time

6,1
7,2
W Sylwestra 1999 r. uzbrojony mężczyzna włamuje się do studia telewizyjnego i bierze za zakładników dwójkę pracowników studia.
Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakłada skład Mistic Molesta, jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip-hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, robić bity i… dobrze się bawić.


Lektor

7,6
Nastolatek zakochuje się w starszej kobiecie. Lata później już jako student odkrywa, że ukochana jest oskarżoną w procesie o nazistowskie zbrodnie.

Zenek

4,1
4,6
Upiększona biografia Zenka Martyniuka zrealizowana w konwencji paradokumentu.

Seksmisja

8,4
Rok 1991. Maks i Albert biorą udział w eksperymencie prof. Kuppelweiser'a - mają zostać zahibernowani. Gdy budzą sie w podziemnym laboratorium okazuje się, iż jest rok 2044, a oni na dobre przespali wojnę nuklearną, która spowodowała "wyginięcie" mężczyzn. Na domiar złego, kobiety które jako jedyne przeżyły wojnę, chcą przeprowadziś na nich operację zmiany płci. Maks i Albert nie mają wyboru, muszą uciec na powierzchnię, gdzie podobno panuje wyniszczające człowieka promieniowanie.
W roku 1993 nastoletnia Cameron Post zostaje przyłapana, gdy uprawia seks z królową szkolnego balu. Konserwatywni opiekunowie dziewczyny zmuszają ją do podjęcia leczenia w centrum terapii konwersyjnej.
Ollie Trinke przed kilku laty zakochał się w uroczej Gertrude. Kiedy kobieta przyjęła jego oświadczyny, był pewny, iż jest to początek najszczęśliwszej epoki w jego życiu. Jego zdanie nie uległo zmianie po ślubie, zwłaszcza wtedy, gdy kobieta zaszła w ciążę. Szczęście państwa Trinke zostało jednak tragicznie zburzone - Gertrude zmarła podczas porodu. Ollie nie był w stanie pogodzić się z tą stratą, mimo woli obwiniając o tragedię swoją córeczkę, Gertie. Po utracie posady postanowił zamieszkać wraz z dzieckiem u swego ojca. Mała Gertie błyskawicznie podbiła jego serce sprawiając, iż stał się kochającym i odpowiedzialnym tatą. W jego życiu wciąż jednak brakowało kobiety, którą mógłby pokochać tak bardzo jak zmarłą Gertrude. Pewnego dnia w życie Olliego wkroczyła piękna Maya...

Everest

7,0
Historia tragicznej wyprawy na najwyższy szczyt świata.
Kathy, Tommy i Ruth to trójka przyjaciół, która mieszka w szkole z internatem. Wszystko się zmienia, gdy nauczycielka wyjawia tajemnicę dotyczącą celu kształcenia tej szkoły i przyszłości każdego ucznia, gdy już ją opuści. Ta wiedza zmienia ich życie i relacje między nimi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…