Filmy demon, nawiedzony dom

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje demon, nawiedzony dom. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Amityville III: Demon 5.6

Do domu w Amityville wprowadzają się państwo Baxtorowie. Wcześniej spotkało ich nieszczęście, mianowicie ich córka zginęła w wypadku. W domu ma miejsce dziwne zjawisko: matka, która jest na granicy załamania nerwowego, widzi swoją córkę na jawie. Aby to wytłumaczyć, wzywa specjalistę od zjawisk paranormalnych, który chce rozwikłać zagadkę.

La herencia Valdemar 6.7

Po tajemniczym zaginięciu rzeczoznawcy, Luisa Lorente dostaje zlecenie wyceny starej rezydencji i znajdujących się w niej przedmiotów. Dwa dni później ona również znika. Zaniepokojony tym właściciel firmy wysyła tam prywatnego detektywa. W trakcie podróży Nicolás zostaje zapoznany z historią domu Waldemar i tym jak stał się nawiedzony.

Lake Eerie 1.0

Młoda wdowa przeprowadza się po śmierci męża do domku nad jeziorem Erie. Niestety nie jest jej dane żyć w ciszy i spokoju, gdyż dom kryje w sobie przerażający sekret, a tajemnicze odgłosy to dopiero zapowiedz nadejścia straszliwych duchów jakie się w nim gnieżdżą.


Annabelle wraca do domu 6.0

Ed i Lorraine Warren aby uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów zamykają ją w odosobnionym pokoju.

Paranormal Activity 6.4

Katie (Katie Featherston) i Micah (Micah Sloat) są parą i wprowadzają się do nowego domu. Zaczynają słyszeć niewytłumaczalne dźwięki, jak walenie w ścianę, kroki na schodach, zapalające i gasnące światło. Micah kupuje kamerę, którą ustawia w sypialni, by pomogła im odpowiedzieć na pytanie, kto lub co nawiedza ich dom. Rzeczy nagrane na kamerze budzą lekki niepokój i niedowierzanie u Micah oraz paniczny wręcz strach u Katie. Mężczyzna jest przekonany, że jest w stanie zapanować nad niewytłumaczalnymi zdarzeniami dziejącymi się w ich domu lecz paranormalne zjawiska zaczynają się nasilać, manifestując swe złe zamiary.

Anioł ciemności 7.1

Angel, wampir z duszą przybywa do Los Angeles, żeby pomagać ludziom mającym problemy i w ten sposób zyskać odkupienie.

The Lodgers. Przeklęci 5.4

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

Annabelle: Narodziny zła 5.9

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza — Annabelle.

Straszny film 2 6.2

Szalony naukowiec, profesor Oldman, zaprasza do swojego pełnego duchów domu grupę przyjaciół. Są wśród nich zwariowana studentka Cindy, odważna Brenda, wiecznie odurzony używkami Shorty, zagubiony w sprawach damsko-męskich Ray, seksowna Theo i nieco szurnięta Alex. Zwariowanemu profesorowi pomaga niepełnosprawny asystent, Dwight. Jest on gotowy na wszystko dla przeprowadzenia pewnego makabrycznego eksperymentu. Goście natomiast, muszą uporać się z gościnnością pana domu - walniętego staruszka z obślizgłą, obleśną dłonią. Po raz kolejny bracia Wayans parodiują znane produkcje filmowe. Tym razem padło na takie filmy jak: Egzorcysta, Nawiedzony, Aniołki Charliego, Hannibal, Mission Impossible 2 oraz W rytmie hip hopu.

Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Słowa kluczowe