Filmy wilkołak

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wilkołak. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Clary odkrywa anielskie dziedzictwo i dołącza do Nocnych Łowców, by ocalić matkę przed siłami zła.
Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
Dwaj bracia wyruszają w podroż w poszukiwaniu ojca po drodze niszcząc złowrogie, nadprzyrodzone istoty mieszkające na Ziemi. Przy okazji starają się odnaleźć demona, który dwadzieścia dwa lata temu zabił ich matkę, a teraz dziewczynę Sama.


Wolf Man

5,8
5,0
Blake (Christopher Abbott) z rodziną mieszka w San Francisco. Jest spadkobiercą domu swojego dzieciństwa w odległej dziczy w Oregonie. Kiedy jego małżeństwo z Charlotte (Julia Garner) zaczyna się rozpadać, przekonuje ją, aby pojechali do posiadłości razem z córką, Ginger. W nocy rodzina zostaje zaatakowana, a Blake zaczyna przechodzić transformację.
Z więzienia w Azkabanie ucieka najpotężniejszy przestępca – Syriusz Black. Harry’ego oraz przyjaciół czeka kolejne starcie o życie.
W postapokaliptycznym świecie królowa jedynego, ocalałego miasta wysyła czarownicę Gray Alys, aby zdobyła futro wilkołaka. Alys wyrusza więc z myśliwym Boyce’em na zniszczone pustkowia pełne potworów. Ich tropem podążają bezwzględni słudzy kościoła.

Wilkołak

6,2
Arystokrata Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) na prośbę Gwen Conliffe (Emily Blunt) - narzeczonej brata, powraca do rodzinnej posiadłości, by pomóc w poszukiwaniach jej ukochanego. Pojednany się ze swym despotycznym ojcem (Anthony Hopkins), Talbot odkrywa, że za zaginięciem brata może stać krwiożercza bestia, która terroryzuje okolicznych mieszkańców. Sprawą interesuje się również Scotland Yard, który wysyła na miejsce swego najlepszego człowieka, podejrzliwego inspektora Amberline’a (Hugo Weaving). Tablot postanawia zgładzić potwora, ale nawet w najczarniejszych snach nie mógłby przeczuwać, jak przerażające przeznaczenie będzie mu pisane.
Film jest prequelem do wcześniej powstałych części i przedstawia początki wojny między wampirami a wilkołakami. Pewnego dnia w lochach wampirzej twierdzy rodzi się dziecko, mogące przybrać formę człowieka i wilkołaka. Wiktor, bezwzględny władca wampirów, postanawia skorzystać z okazji i uczynić nowy gatunek swoimi sługami. Wiele lat później, Lucian - pierwszy Lykan - zakochuje się z wzajemnością w córce Wiktora. Niestety ich związek wychodzi na jaw i Sonja zostaje zabita. Pragnąc się zemścić, Lucian wznieca rewoltę nie tylko Lykanów, ale i dzikich Wilkołaków.
Zrozpaczona po odejściu Edwarda Bella Swan szuka pocieszenia u swego przyjaciela, wilkołaka Jacoba Blacka.
Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) po miesiącach spędzonych razem postanawiają się pobrać, a dziewczyna zaraz po skończeniu szkoły ma zostać przemieniona w wampira i dołączyć do klanu Cullenów. Wszystko komplikuje nieco Jacob (Taylor Lautner), który wyznaje Belli swoją miłość. Tymczasem do miasteczka nadciąga armia nowonarodzonych, stworzonych przez Viktorię. By ich pokonać Cullenowie jednoczą siły z Wilkołakami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…