Filmy seryjny morderca

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje seryjny morderca. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Detektyw

8,2
Detektywi Rust Cohle (Matthew McConaughey) i Martin Hart (Woody Harrelson) od siedemnastu lat tropią seryjnego zabójcę, sprawcę makabrycznych, rytualnych morderstw. W tym czasie ich wzajemne relacje przeszły ewolucję, zarówno na poziomie zawodowym, jak i prywatnym. Losy detektywów są nierozerwalnie związane, a kolejna odsłona najtrudniejszej w ich karierze sprawy ujawni wiele mrocznych tajemnic.
Film opowiada o pewnym ochroniarzu, który zaczyna pracę we Freddy Fazbear's Pizza. Podczas pierwszej nocnej zmiany orientuje się, że nie będzie łatwo doczekać świtu.
Specjalna jednostka FBI pracuje nad sprawami seryjnych morderców.


Laura, detektyw zajmująca się cyberprzestępczością, ściga brutalnego seryjnego mordercę.
Młoda kadetka FBI zostaje przydzielona do przesłuchania zamkniętego w ośrodku dla psychopatów kanibala, aby zdobyć od niego informacje na temat innego mordującego szaleńca.

Szadź

6,5
Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu zbrodni pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska). Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy, zanim ten wybierze kolejną ofiarę?
Nastoletni Jake wypatruje lalkę na wyprzedaży garażowej i kupuje ją z zamiarem wykorzystania w projekcie plastycznym. Chłopak nie podejrzewa, w jaką kabałę się wpakował i do czego zdolny jest jego nowy nabytek. Niebawem małym amerykańskim miasteczkiem wstrząsa seria przerażających morderstw.

Plagi Breslau

5,8
4,4
Każdego dnia o tej samej porze we Wrocławiu dochodzi do tajemniczego morderstwa. Sprawą zajmują się Helena Ruś.
W Twin Peaks zostaje odnalezione ciało uczennicy - Laury Palmer. Do miasteczka przyjeżdża agent federalny Dale Cooper i rozpoczyna śledztwo.
Śledczy na tropie seryjnych morderców ujawniają wstrząsające szczegóły swojej pracy w tym opartym na faktach serialu kryminalnym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…