Filmy pierwszy pocałunek

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pierwszy pocałunek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Opowieść o trzypokoleniowej rodzinie Mostowiaków. Seniorzy rodu – Barbara i Lucjan Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, na ogół pozbawione kłótni i nieszczęść, lecz ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem serialu jest oczywiście tytułowa miłość.
Nastolatek prześladowany przez rówieśników w szkole znajduje swój azyl w gronie nowych przyjaciół.

Aftersun

6,7
7,0
Sophie kontempluje chwile wspólnej radości i intymnej nostalgii po wakacjach spędzonych z tatą dwadzieścia lat wcześniej. Wspomnienia, prawdziwe i wyimaginowane, wypełniają luki między nagraniami z jej miniDV, gdy próbuje pogodzić ojca, którego znała, z mężczyzną, którego nie znała.


Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Ron Kovic (Tom Cruise) urodził się czwartego lipca 1946 roku, w dniu Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Wychowywany w duchu patriotyzmu, zaciąga się do armii, by walczyć w Wietnamie. Wraca z wojny sparaliżowany i okaleczony psychicznie. Przyjaciele pomagają mu ułożyć dalsze życie. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna poddaje się rehabilitacji. Rozpoczyna jednocześnie działalność pokojową.
Pewnego dnia w tajemniczy sposób Millie budzi się nie w swoim ciele tylko w ciele mordercy. Dziewczyna ma 24 godziny na odzyskanie swojego ciała, zanim zmiana stanie się trwała i zostanie uwięziona na zawsze. Problemem jest to, że teraz wygląda jak potężny psychopata, który poluje na ludzi, podczas gdy Rzeźnik wygląda jak ona i odkrywa, że posiadanie nastoletniego, kobiecego ciała może być niezłą przykrywką dla jego morderczej pasji.

Free Guy

6,8
7,9
Monotonne życie urzędnika Guya zmienia się, kiedy odkrywa on, że jest bohaterem gry komputerowej.

Turysta

6,3
Frank (Johnny Depp), Amerykanin o niezbyt ujmujących manierach, wybiera się na wakacje do Wenecji. Na miejscu zaczepia go Elise (Angelina Jolie), przepiękna kobieta skrywająca niecodzienny sekret. Wkrótce, za sprawą pościgów Interpolu, włoskiej policji oraz rosyjskiego zabójcy ich romantyczne gierki przemieniają się w skomplikowaną sieć oszustw.
Lata 60-te ubiegłego wieku. Para zakochanych w sobie dzieci ucieka z miasteczka w Nowej Anglii. Lokalna społeczność mobilizuje siły aby ich odnaleźć, wśród członków grupy poszukiwawczej są miejscowy szeryf (Bruce Willis) i szef harcerzy (Edward Norton).
Dwóch obcych sobie Tajów przypadkiem spotyka się w Korei Południowej. Przy asyście cudownej zimowej scenerii przeznaczenie pcha ich ku sobie każdego dnia, rozbudzając w ich sercach nieznane im dotąd uczucia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…