Filmy na podstawie noweli

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje na podstawie noweli. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kontynuacja historii Léo i Fiata – pary znanej z drugiego sezonu TharnType The Series. Mimo że chłopcy zdążyli sobie już wyznać uczucia i oficjalnie zaczęli się ze sobą spotykać, teraz odkrywają, iż przejście od przyjaźni do związku wiąże się z ogromnym stresem i utratą swobody w wyrażaniu swoich potrzeb. Sytuację pogarsza fakt, iż Leon, ciągle ubiegający się o atencję młodszy brat Léo, właśnie wrócił z zagranicy. Wkrótce jednak spotyka Poba, który całkowicie zmieni jego życie.
Tharn i Type odmierzają czas do dnia swojego ślubu. Przygotowania do uroczystości przypominają im o początkach ich związku, romantycznych chwilach i trudnych próbach wytrwania, które tylko wzmocniły ich uczucia.
Zhou Zi Shu, po tragicznej śmierci swojego mistrza, postanawia porzucić dotychczasowe życie i przyjąć ścieżkę wędrowca. Wszystko zmienia się w chwili, gdy poznaje tajemniczego Wen Ke Xinga i jego rezolutną towarzyszkę, Gu Xiang. Kiedy cała trójka, chroniąc młodego chłopca, Cheng Linga, przypadkowo wplątuje się w konflikt między sektami, głęboko skrywane tajemnice zaczynają wychodzić na jaw.


Maze jest pedantycznym prezesem dużej agencji reklamowej. Każdego dnia stara się trzymać z góry ustalonego grafiku. Gdy jeden z klientów w wymaganiach podaje współpracę z malarzem, mężczyzna poznaje artystę, Phapa. Kiedy malarz niechcący niszczy suknię ślubną klientki, Maze żąda od niego zwrotu poniesionych przez firmę kosztów. Wszystko zmienia się, gdy szanowany japoński znawca sztuki prosi Phapa, by ten namalował dla niego obraz, za który oferuje gigantyczną wypłatę. Maze zatrudnia Phapa w swojej firmie, by pilnować postęp jego pracy i w pewien sposób ściągnąć jego dług. Pomimo iż mężczyźni są totalnymi przeciwieństwami, z czasem orientują się, iż właśnie to ich do siebie przyciąga.
Torfun, młoda wolontariuszka, pełniąca rolę nauczycielki w małej tajskiej wiosce, ginie w wypadku samochodowym. Jej serce trafia do Tiana – butnego chłopaka z bogatej rodziny, który po przeszczepie zmienia się nie do poznania. Znajdując przypadkiem pamiętnik Torfun, postanawia kontynuować jej dzieło, ukrywając przed mieszkańcami wioski fakt jej śmierci i przeszczepu. Już od momentu jego przybycia towarzyszy mu Phupha – przystojny leśniczy o złotym sercu. Mimo początkowych sporów między mężczyznami pojawia się nić porozumienia, z każdym dniem rozwijająca się w coś więcej niż przyjaźń.
Rozpaczając po odrzuceniu młody student inżynierii, Mark, upija się w barze i spędza noc z jednym ze swoich seniorów, Vee. Mimo iż na co dzień studenci nie pałają do siebie sympatią, po tym wydarzeniu trudno im przestać myśleć o sobie nawzajem. Poza tym muszą poradzić sobie z faktami, które po feralnej nocy stały się problemami - Mark ze swoimi zranionymi uczuciami do Bara, a Vee z nowo odkrytą miłością do Marka, będąc jednocześnie w związku ze swoją dziewczyną...
Kim wraz z dwójką swoich przyjaciół od początku studiów stara się zwalczyć szkodliwy system SOTUS na wydziale inżynierii. Po drugiej stronie sporu staje Mek, który uważa system za słuszny i pomocny w rozwoju kanału na Youtube, który prowadzi ze swoimi przyjaciółmi. Chłopcy uwielbiają robić pranki innym studentom, a potem udostępniać to w sieci. Kiedy ich ofiarą pada Kim, dochodzi do ostrej szarpaniny na oczach całego uniwersytetu. W ramach kary od tej pory dwaj wrogowie muszą rozpocząć współpracę na rzecz reklamy uczelni. A ponieważ najbardziej chwytliwym tematem są ostatnio związki jednopłciowe, chłopcy zmuszeni są udawać parę. Wkrótce odgrywane role stają się rzeczywistością.
Mijają trzy lata od wydarzeń przedstawionych w serialu. Léo i Fiat udowadniają sobie, że ich uczucia nie wygasają, a wręcz rosną z każdym dniem. Po powrocie do kraju ich przyjaciele szykują dla nich niespodziankę w postaci romantycznego wyjazdu. W tym samym czasie Leon rozwija swoją karierę w modelingu, a do Tajlandii wraca Pob. Kontakt między mężczyznami zerwał się niespodziewanie kilka miesięcy wcześniej. I mimo iż każdy z nich boi się teraz wykonać pierwszy krok, to wiedzą, że o tak silnych uczuciach nie jest łatwo zapomnieć...
Mieszkające obok siebie rodziny Prana i Pata od zawsze rywalizują ze sobą we wszystkim. W związku z tym każdy z nich dorastał w przekonaniu, że muszą być wrogami. Z czasem jednak chłopcy zaprzyjaźnili się ze sobą, o czym wkrótce dowiedzieli się ich rodzice i kategorycznie zabronili im się ze sobą widywać. Kiedy Pran i Pat spotykają się ponownie na uniwersytecie dawna przyjaźń odżywa, zbliżając ich do siebie bardziej niż kiedykolwiek...
Aue to młody szef kuchni, prowadzący jedną z najlepiej prosperujących restauracji w Tajlandii. Jego marzeniem jest wygrać konkurs Mistrza Kuchni. Do tej pory nigdy mu się to nie udało, nie czuje też już tej samej motywacji do gotowania co kiedyś. Gdy w restauracji pojawia się Aek, student pracujący jako dostawca jedzenia i posiadający niezwykłe umiejętności kulinarne przekazane mu przez babcię i matkę, Aue postanawia zrobić wszystko, by chłopak zdobył mistrzowski tytuł, reprezentując jego restaurację.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…