Filmy rozrywka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje rozrywka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W latach pięćdziesiątych grupa wykonawców telewizyjnych próbuje stworzyć program rozrywkowy na żywo i często powoduje to katastrofalne skutki.
Kosmiczni reporterzy Ixbee, Pixbee i Squee wybierają się na piękną, choć dziwną planetę Ziemia, aby poznać jej mieszkańców i ich sposoby na spędzanie czasu.
Życiowe perypetie rodziny Murphych w latach 70. W czasach, gdy dzieci były dziećmi, piwo lało się strumieniami, a facet mógł rozsiąść się po pracy przed telewizorem.


Z wiejskiej prowincji w sobotę przyjeżdżają pociągiem do stolicy trzy panienki. Chcą się zabawić, ale w podtekście, głównym zamiarem jest poznanie kandydatów na przyszłych mężów. Dają się poderwać w kawiarni na Krem Sułtański dwóm panom, którzy przedstawiają się jako "Inżynier" i "Magister". Razem ruszają w miasto…
Historia Żydówki, Racheli Stain, która po ucieczce przed transportem do obozu koncentracyjnego trafia do holenderskiego ruchu oporu. Wkrótce zostaje podwójną agentką. Film oparty jest na faktach.
Serial skupia się wokół Liz Lemon, która jest główną scenarzystką Girlie Show. Gdy jej stary szef umiera i pojawia się nowy - Jack Donaghy, który jest bardzo wymagający, Liz musi sprostać jego życzeniom i nie oszaleć. Posiada na szczęście wsparcie. Jenna Maroney jest przyjaciółką Liz i byłą gwiazdą, która jest świadoma, że coraz mniej może już polegać na swojej urodzie.
Bezkompromisowa satyra na życie dwudziestoparolatków z Melbourne, w której troje przyjaciół próbuje odnaleźć się w świecie pracy, zabawy, randek i szalonych imprez.
Ludzie by zaspokoić agresywne instynkty człowieka grają w grę nazwaną "wielkim polowaniem", która polega na zabijaniu. Jej uczestnicy są na przemian myśliwymi i ofiarami. Myśliwy wie wszystko o ofierze, która może się jednak uratować, jeżeli odkryje go i zabije wcześniej. Trzeba odbyć dziesięć takich pojedynków, aby zwyciężyć i zdobyć pieniężną nagrodę. Obecnie piękna Caroline z Nowego Jorku, jedzie do Rzymu, aby odnieś ostatnie - dziesiąte zwycięstwo. Jej ofiara wybrana zostaje przez komputer.
Przed nami noc Oscarów. Kto będzie zwycięzcą? Kto przegranym? I czy ktoś wreszcie usunie ze sceny tego namolnego typa? Porucznik Drebin po raz kolejny usiłuje zapobiec nadciągającej katastrofie. Musi powstrzymać szalonego terrorystę, zanim ten zdąży zrujnować tak pięknie zapowiadającą się ceremonię.
Pewien producent teatralny zostaje przez prezydenta Stanów Zjednoczonych mianowany na nowe stanowisko sekretarza ds. rozrywki. Ma to na celu wyciągnięcie Amerykanów z depresji.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…