Filmy sekretna miłość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje sekretna miłość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pewnego dnia młoda licealistka, Kuroda Nozomi, znajduje na swojej ławce liścik z wyznaniem miłosnym od najpopularniejszego chłopaka w szkole, Setoyamy Juna. Zostawiając w jego szafce kartkę z prośbą, by najpierw się lepiej poznali, dziewczyna jeszcze mocniej zaczyna interesować nastolatka, który proponuje, by zaczęli się kontaktować za pomocą wiadomości w notatniku pozostawionym w umówionych miejscach. Wkrótce Jun przez przypadek dochodzi do błędnego wniosku, iż jego rozmówczynią jest koleżanka Nozomi. Dziewczyna, która zaczęła zakochiwać się w licealiście, walczy z sumieniem i ostatecznie, poświęcając własne uczucia, postanawia udawać przyjaciółkę w kolejnych wiadomościach, zdając sobie sprawę, że będzie ona lepiej pasować do przystojnego Juna.
Zo od jakiegoś czasu skrycie kocha się w swojej koleżance z roku, Nitcie. Dziewczyna przyciąga wzrok niejednego studenta, a dodatkowo ogromna nieśmiałość chłopaka całkowicie hamują jego próby zdobycia jej serca. Pewnego dnia Zo postanawia postawić wszystko na jedną kartę i poprosić byłego chłopaka Nity, Joke'a, o kilka wskazówek, dzięki którym uda mu się zwrócić uwagę dziewczyny. Student zgadza się mu pomóc pod warunkiem, że ten wciągnie go do uniwersyteckiego klubu dyskusyjnego. Wkrótce jednak okazuje się, że Joke ma również inny, ukryty cel swojego działania...
Ai i Songkhram są przewodniczącym dwóch różnych dormitoriów, które nie darzą się zbytnią sympatią. Studenci z grupy Aia to osoby z pięknym wyglądem, natomiast ci z obozu Songkhrama reprezentują siłę i atletyczność. Mimo iż według tradycji oba dormitoria mają rywalizować ze sobą na każdej płaszczyźnie, to pewnego dnia Ai zdaje sobie sprawę, że zaczyna się zakochiwać w charyzmatycznym Songkhramie. Jednak na podstawie swoich obserwacji zauważa, że chłopak może być zainteresowany kimś innym.


Lee Wan i Shin Ki Tae byli najlepszymi przyjaciółmi w szkole średniej. W ostatnim dniu szkoły Lee Wan postanowił wyznać swoje uczucia, które rozwijały się w nim przez cały okres nauki. Całując zaskoczonego Ki Tae, nie daje mu szansy na odpowiedź i ucieka. A ponieważ tego samego dnia wyprowadził się z miasta, to zniknął przyjacielowi z oczu na wiele lat. Mężczyźni spotykają się ponownie, tym razem jako współpracownicy w wytwórni gier komputerowych. Lee Wan nie zdaje sobie sprawy, że Ki Tae przez cały ten czas intensywnie go szukał, by móc w końcu odpowiedzieć na jego wyznanie.
Członkowie pewnej dysfunkcjonalnej angielskiej rodziny spotykają się na pogrzebie seniora rodu. W uroczystości bierze też udział mężczyzna, który domaga się sporej sumy za utrzymanie w tajemnicy wielkiego sekretu zmarłego. Jego dwaj synowie postanawiają zrobić wszystko, aby tajemnica nie wyszła na jaw. Okazuje się jednak, że sprawy się komplikują, a spokojna uroczystość zmienia się totalną katastrofę.

West Side Story

6,8
7,9
Adaptacja musicalu z 1957 roku. Film pokazuje zakazaną miłość i rywalizację pomiędzy dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.
W role dwojga legendarnych wojowników, którzy dla dobra innych wyrzekli się marzeń o własnym szczęściu, wcielili się Chow Yun-Fat (Anna i król) i Michelle Yeoh (Jutro nie umiera nigdy). Film opowiada o trojgu mistrzach wschodnich sztuk walki, którzy zmagają się z przeznaczeniem: dzielnym wojowniku, który nie ma odwagi wyznać miłości ukochanej kobiecie; pięknej adeptce wschodnich sztuk walki, która pod maską opanowania skrywa zadawnione emocje i młodej arystokratce, która porzuca wygodne życie i wybiera wolność u boku wyjętego spod prawa buntownika. Wybory, którym przyjdzie im dokonać w zaskakującym finale, dramatycznie zaważą na całym ich dalszym życiu.
Film opowiada o członkach afroamerykańskiej rodziny, którzy spotykają się na pogrzebie. Już na samym początku okazuje się, że pomylono trumny, a to nie koniec, ponieważ senior rodu skrywał wielką tajemnicę, która może totalnie zrujnować całą jego reputację...
Karan (Fardeen Khan) i Khushi (Kareena Kapoor) poznają się w bombajskiej uczelni. Młodzi zakochują się w sobie, co zresztą było im przeznaczone. Jednak oboje są bardzo niezależni i dumni, co nie ułatwia rozwoju delikatnego uczucia i wspólnego życia.
Rahul kocha Anjali. Anjali kocha Rahula. On jest bajecznie bogaty. Ona pochodzi z biednych przedmieść. Jeśli chłopak zdecyduje się na ten związek, straci wszystko, co dla niego najważniejsze. Jednak ta miłość nie zna przeszkód...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…