Filmy potwór, klątwa

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje potwór, klątwa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zmierzch tytanów 7.1

Perseusz, potomek Zeusa, pragnie dotrzeć do ukochanej Andromedy. Zazdrośni o względy jego kochanki bogowie szykują mu jednak wiele prób. Dzielnemu Perseuszowi pomagają skrzydlaty koń Pegaz i mądra sowa. Jednym z jego rywali jest sam Zeus.

Creature 4.0

Ponętna właścicielka hotelu musi pokonać potwora zjadającego jej gości, a wszystko to w rytmach Bollywoodu.

Przeklęty statek 3.5

Okręt kapitana Ramscy`a trafia na dryfujący na oceanie, pozbawiony załogi statek. Na rekonesans wysłane zostają dwie dziewczyny, które wkrótce odkrywają, że statek widmo przewozi bardzo niebezpieczny ładunek.


Goblin 5.9

Halloweenowej nocy wieśniacy palą na stosie niemowę, należące do miejscowej czarownicy. Ta z zemsty rzuca na nich klątwę i budzi do życia okrutnego goblina, który morduje dorosłych i zabiera dusze dzieciom. Po latach do Hollowglen przyjeżdża rodzina Perkinsów, by spędzić tam Halloween. Tego samego dnia, jak co roku okolice nawiedza wezwany przed laty goblin.

Wyprawa po śmierć 5.7

Grupka przyjaciół wybiera się w podróż kempingiem po Irlandii. W trakcie zatrzymują się w obozowisku cyganów, gdzie w powstałym zamieszaniu potrącają staruszkę. Umierając cyganka przeklina ich, a klątwa szybko się sprawdza, gdy jeden po drugim giną, w szponach gigantycznego ptaka zwanego Simuroc.

Czarownica 2 7.1

W filmie "Czarownica 2" rodzinne powiązania komplikują życie Diaboliny i Aurory oraz wystawiają ich wzajemne relacje na ciężką próbę. Nadchodzi wesele, pojawiają się niespodziewani sojusznicy oraz nowe, mroczne siły. Wszystko to oddala je od siebie i spowoduje, że staną po przeciwnych stronach.

Z archiwum X 8.2

Para detektywów zostaje przydzielona do wyjaśnienia szeregu spraw paranormalnych.

Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Władca Pierścieni: Powrót Króla 8.5

Ostatnia część filmowej adaptacji trylogii Tolkiena. Frodo i Sam są coraz bliżej Góry Przeznaczenia. Trwają przygotowania do Wielkiej Wojny o Pierścień. Czy Rohan i Gondor będą w stanie przeciwstawić się niezliczonym zastępom Nieprzyjaciela, a król powróci na należny mu tron?

The Lodgers. Przeklęci 5.4

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

Słowa kluczowe