Filmy opętanie, klątwa

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje opętanie, klątwa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Z archiwum X 8.2

Para detektywów zostaje przydzielona do wyjaśnienia szeregu spraw paranormalnych.

Wrota do piekieł 6.2

Stephanie (Alison Lohman), wiedzie spokojne życie, ma dobrą pracę i kochającego chłopaka. Jednak pewnego dnia w pracy podejmuje decyzję o eksmisji pewnej starszej pani. Cyganka ze złości rzuca na Stephanie potężną klątwę. Teraz przez jedną decyzję, dziewczyna będzie musiała przejść piekło, by odwrócić urok...

Poszukiwacze zaginionej Arki 8.2

W towarzystwie swej niewydarzonej eks-narzeczonej, Marion Ravenwood, krewki archeolog wyrusza na poszukiwanie biblijnej Arki Przymierza. Indy ma odnaleźć Arkę, zanim uczynią to hitlerowcy, więc aby osiągnąć cel musi unikać trucizny, pułapek, węży i zdrady.


Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Anioł ciemności 7.1

Angel, wampir z duszą przybywa do Los Angeles, żeby pomagać ludziom mającym problemy i w ten sposób zyskać odkupienie.

Bunshinsaba 6.2

Yu-jin i jej niewidoma matka przeprowadziły się z Seulu do małej wioski. W pierwszym dniu w nowej szkole, dziewczyna zostaje wyśmiana, dokuczano jej. Razem z innymi ofiarami nienawiści, Yu-jin rzyca klątwe na 4 dziewczyny. W drugim dniu szkoły, jedna z przeklętych dziewczyn staje w płomieniach i umiera. Następnego dnia kolejna dziewczyna ginie. W szkole panuje przerażenie.

Mój kochanek demon

Będąc nastolatkiem Kaz został złapany z nieodpowiednią dziewczyną i przeklęty przez jej babkę. Od tej pory podnieciwszy się chłopak przemienia się w demona. Po kilku latach życia jako bezdomny, spotyka Denny, której pomaga uwolnić się od dawnego chłopaka. Oboje szybko się w sobie zakochują, ale na drodze do pełni szczęścia staje im klątwa Kaza.

Cruise Into Terror

Pasażerowie wycieczkowca odnajdują egipski sarkofag, w którym uwięziono dziecko szatana.

Kondura (The Sage from the Sea)

Młody żonaty bramin Parshuram mieszka ze swoją owdowiałą matką oraz także żonatym, starszym bratem w wiekowym, rodzinnym domu. Nie mogąc znieść dużych wymagań brata względem niego, młodzieniec chce uciec od rodziny. Wówczas spotyka świętego mędrca Kondurę, który namaszcza go na strażnika wioski posiadającego moc odpuszczenia grzechów. Dar okaże się dobrodziejstwem czy przekleństwem?

Gehrayee

Dr Lagoo jest głową szczęśliwej indyjskiej rodziny klasy średniej. Gdy mężczyzna dziedziczy duże tereny ziemi po swoim ojcu, postanawia je sprzedać pod fabrykę mydła. Pomysł ten nie podoba się jednak Baswie, wiernemu słudze jego przodków, opiekującemu się z wielką pieczołowitością powierzonymi mu gruntami. Zrozpaczony i wściekły nie może jednak nic więcej zrobić jak tylko pomstować na nieświadomego Lagoo. Kilka lat później w rodzinie doktora zdarza się coś niepokojącego. Jego młoda córka Uma (Padmini Kolhapure) zaczyna zachowywać się zupełnie inaczej niż do tej pory, staje się ponura i posępna, a z dnia na dzień jej stan się pogarsza. Przerażeni rodzice pragną zrozumieć co się dzieje z ich córką oraz próbują wszystkiego, aby ją wyleczyć.

Słowa kluczowe