Filmy czas, relacja ojciec-córka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje czas, relacja ojciec-córka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Biegnij Lola, biegnij 7.5

W wakacyjny dzień Manni odpowiedzialny jest za dostarczenie 100 tysięcy marek, które przypadkowo zostawia w metrze. Zdesperowany dzwoni do swojej dziewczyny Loli i oznajmia, że za 20 minut będzie martwy. Dziewczyna nie wie co robić i kombinuje, skąd wziąć tak dużą sumę pieniędzy na teraz. Film pokazuje 3 wersje przebiegu wydarzeń, nowe pomysły, powodzenia i pech. Za każdym razem film zmusza do nagłego skupienia i... i Lola biegnie.

Niewidzialny 6.6

Film opowiada o nastolatku, który zostaje napadnięty i zostawiony na samotną śmierć. Okazuje się, że teraz znajduje się on w pewnym rodzaju otchłani - jest niewidzialny dla żywych. Musi podjąć wyścig z czasem i znaleźć swoje ciało zanim naprawdę umrze. Jedyna osoba, która może mu pomóc to jego niedoszły zabójca - dziewczyna, która ma duże problemy z prawem.

Godzina pąsowej róży 7.2

Ania jest współczesną, rozkapryszoną dziewczyną. Za sprawą starego, magicznego zegara, przenosi się w czasie do XIX wieku. Nagle, z tętniącej, teraźniejszej metropolii, wyluzowana Ania, ląduje w mieście dorożek, w świecie gorsetów, otoczona staroświeckimi dziwakami. Ania nie ma wyboru, musi jakoś żyć w tej rzeczywistości, gdzie wszyscy traktują ją jak dziwaczkę. Jedyna szansa powrotu do normalności to zdobyć zegar...


Czas odnaleziony 7.0

Słowa kluczowe