Filmy misja, terroryzm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje misja, terroryzm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Tajemniczy statek kosmiczny wchodzi w ziemską atmosferę, a następnie rozbija się na pograniczu USA i Kanady. Władze podejrzewają atak terrorystyczny, ale śledztwo odkrywa ludzką istotę w sowieckim kombinezonie. Okazuje się, że jest to dziecko ludzi żyjących w bazie na Marsie.
Harry Tasker prowadzi podwójne życie - oficjalnie pracuje w firmie komputerowej, a w rzeczywistości jest tajnym agentem. Któregoś dnia odkrywa, że jego żona może go zdradzać.

Ocalony

7,1
7,2
Zrzucona na afgańsko-pakistańskim pograniczu czwórka amerykańskich komandosów z elitarnej jednostki Navy SEALs ma zneutralizować jednego z przywódców Al-Kaidy. Jednak grupa trafia w pułapkę, gdzie zostaje odcięta od jakiejkolwiek pomocy i musi odeprzeć atak kilkadziesiąt razy liczniejszej grupy talibów. Stawiając swe życie na szali, czterech zahartowanych w boju żołnierzy stacza pełną poświęcenia, śmiertelną walkę z wrogiem, czasem i wycieńczeniem.


Znany z poprzednich filmów John McClane (Bruce Willis), policjant ze starej szkoły przy pomocy młodego hackera trafia na ślad zaawansowanego technologicznie aktu terrorystycznego, tym razem uderzającego w amerykańską infrastrukturę informatyczną. Przeciwnikiem McClane’a jest przywódca i pomysłodawca tej przestępczej operacji mającej na celu uszkodzenie i unieruchomienie systemu komputerowego w całym kraju.
Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" - tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: "no i co?". Odpowiedź jest oczywista: "Hasta la vista, Baby!". Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.
Agentka FBI musi udawać jedną z finalistek konkursu piękności, aby zdemaskować niebezpiecznego terrorystę, który szykuje kolejny zamach. Problem w tym, że brak jej kompletnie wdzięku, jest zaniedbana i nie umie się ubrać. Od czego jednak odrobina dobrej woli i pracy nad sobą?
Kapitan Ameryka wraz z Czarną Wdową łączą siły, by rozpracować spisek zagrażający całemu światu.

Tenet

6,2
6,4
Uzbrojony tylko w jedno słowo — Tenet — bohater przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić świat. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska, wykraczającego poza czas realny.

Salt

6,5
Oficer CIA, Evelyn Salt, zostaje oskarżona o bycie tzw. "śpiochem" - tajnym agentem rosyjskiego wywiadu.

Ludzkie dzieci

7,1
7,7
Jest rok 2027. Kiedy umiera ostatnie narodzone 19 lat temu dziecko, ludzie tracą wiarę, że ludzki gatunek przetrwa. Adaptacja powieści Phyllis Dorothy James.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…