Filmy studenckie życie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje studenckie życie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Trzech chłopaków: Zdzisław, Roger i Michał wprowadza się do akademika. Trafiają do dwupokojowego segmentu, gdzie w jednym z pokoi mieszkają już trzy dziewczyny: Andżelika, Lena i Weronika. Od początku między dziewczynami i chłopakami iskrzy. Zdzisław wchodzi do łazienki, gdy Andżelika się kąpie, wywołując u niej przerażenie. Michał podejrzewa, że przespał się po pijaku z Leną, a Roger w chamski sposób próbuje uwieść Weronikę, co źle się dla niego kończy.
Zhou Shu Yi od dzieciństwa walczy o pierwsze miejsce w rankingu szkoły z Gao Shi De. Niestety, od zawsze ląduje na miejscu drugim. W chwili, gdy dostaje się na uniwersytet, odżywają znów jego nadzieje, że Shi De już nigdy nie stanie na jego drodze do sukcesu. Wszystko zmienia się, gdy Shu Yi dowiaduje się o przeniesieniu się odwiecznego wroga na jego uniwersytet. Przypadkowe, jak wydaje się Shu Yi, spotkania z Shi De oraz mały emocjonalny szantaż sprawiają, że chłopcy zbliżają się do siebie, odkrywając nieznane im dotąd tajemnice i uczucia.
Historia pięciu par, z których każda skrywa swoje tajemnice. Każda z nich inaczej rozumie uczucie miłości i podąża inną ścieżką sekretów. Która będzie właściwa? I czy wybór pomoże im rozwiązać problemy w komunikowaniu tego, co czują?


Młody student stomatologii, Pi, zakochuje się w przystojnym chłopaku z wydziału medycyny, Mueang Nanie. Mimo iż Pi nie posiada perfekcyjnego wyglądu, Nan i tak chętnie mu pomaga, przez co uczucie do niego z każdym dniem się pogłębia. Problemem jest jednak przyjaciel Nana, Mork, który może okazać się dla Pi miłosnym rywalem. Z pomocą gangu swojego brata, Dueana, przyszły dentysta zmienia się w mężczyznę z wyglądem zapierających dech w piersiach. I właśnie wtedy okazuje się, że Mork, który do tej pory był dla Pi przeszkodą do usunięcia, teraz staje się osobą ubiegającą się o jego względy…
Stream, Jenny i Nell, są przyjaciółkami i razem wybierają się na studia. Wprowadzają się do jednego pokoju w akademiku i postanawiają korzystać ze studenckiego życia. Naukę odkładają na bok, a swoją uwagę kierują w kierunku chłopców, których na Manhattanie nie brakuje…
Spring Breakers to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Wraz z Jamesem Franco, który gra tu życiową rolę, Seleną Gomez i Vanessą Hudgens przeżyjesz najlepszy melanż w życiu! Kultowy amerykański reżyser Harmony Korine porywa zawrotnym tempem i obrazem, od którego nie można oderwać wzroku. Spring Breakers było objawieniem Festiwalu w Wenecji, gdzie "jak żaden inny film, wyjątkowo pogodził publiczność w zachwycie".
Zaczyna się nowy semestr na jednej z amerykańskich uczelni. Nowi studenci zostają zakwaterowani w specjalnie przygotowanym dla nich akademiku jednak z powodu wypadku w domu sportowców zostają stamtąd wyrzuceni i są zmuszeni mieszkać na sali gimnastycznej. W miarę upływu czasu kolejne bractwa wybierają sobie nowych kandydatów i po kilku dniach na sali zostaje już tylko garstka totalnych nieudaczników i kujonów których nikt nie chce przyjąć. Postanawiają więc wynająć własny dom i stworzyć swoje bractwo. Udaje im się to jednak dalej są pośmiewiskiem całego kampusu a sportowcy i bractwo dziewczyn ciągle robi im jakieś nieprzyjemne kawały. Miarka się jednak przebiera i frajerzy chcą odwdzięczyć się za wszystkie krzywdy a jak się okazuje wcale nie są tacy bezsilni.
Po usłyszeniu plotki, że najtrudniejszą osobą do poderwania jest Kit, młody student medycyny, Mark postanawia podjąć wyzwanie i uwieść chłopaka. Jednak w momencie ich pierwszego spotkania przyszły inżynier poznaje złą stronę Kita. Nie zamierzając tak łatwo się poddać, Mark próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, z czasem orientując się, że Kit nie jest mu obojętny.
Tine jest bardzo przystojnym studentem i cheerleaderem na swoim uniwersytecie. Sarawat to jeden z najpopularniejszych chłopaków na kampusie, uczęszczający do klubu piłkarskiego i muzycznego. Kiedy Tine ma problem z zakochanym w nim Greenem, błaga Sarawata, by ten udawał jego chłopaka. Opierając się przez jakiś czas, Sarawat w końcu się zgadza. Jednak z czasem chłopcy zdają sobie sprawę, że już nie muszą udawać...
Dwóch nieznajomych studentów, James i Sky, zmuszonych jest dzielić wspólnie ten sam pokój. Początkowy dystans z czasem zmienia się w przyjaźń, a chłopcy zaczynają przed sobą ukrywać, że czują do siebie coś więcej…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…