Filmy studenckie życie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje studenckie życie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Trzech chłopaków: Zdzisław, Roger i Michał wprowadza się do akademika. Trafiają do dwupokojowego segmentu, gdzie w jednym z pokoi mieszkają już trzy dziewczyny: Andżelika, Lena i Weronika. Od początku między dziewczynami i chłopakami iskrzy. Zdzisław wchodzi do łazienki, gdy Andżelika się kąpie, wywołując u niej przerażenie. Michał podejrzewa, że przespał się po pijaku z Leną, a Roger w chamski sposób próbuje uwieść Weronikę, co źle się dla niego kończy.
Pete, bogaty i niesamowicie nieśmiały student, od zawsze ukrywa swoją orientację seksualną. Pewnego dnia na jednej ze ścieżek zostaje potrącony rowerem. Chłopakiem, który go potrącił, okazuje się Ae, osoba niezwykle przyjazna i wielkoduszna, która od razu go oczarowuje. Pomimo oporów w zaufaniu komukolwiek po tym, gdy każdy chciał przyjaźnić się z nim z powodu pieniędzy, Pete coraz bardziej zadurza się w Ae, pamiętając bolesną prawdę, iż chłopak jest heteroseksualny...
Cztery uczennice college'u aby oderwać się od codzienności wyruszają na Florydę, by tam spędzić przerwę wiosenną. Dziewczyny, by zdobyć fundusze, dokonują napadu na restaurację, jednak nie wszystko idzie po ich myśli i zostają aresztowane przez policję. Niespodziewanie kaucje za nie wpłaca nieznajomy, który trudni się sprzedażą narkotyków i broni. Teraz dziewczyny będą musiały dla niego wykonać pewną brudną robotę...


Zaczyna się nowy semestr na jednej z amerykańskich uczelni. Nowi studenci zostają zakwaterowani w specjalnie przygotowanym dla nich akademiku jednak z powodu wypadku w domu sportowców zostają stamtąd wyrzuceni i są zmuszeni mieszkać na sali gimnastycznej. W miarę upływu czasu kolejne bractwa wybierają sobie nowych kandydatów i po kilku dniach na sali zostaje już tylko garstka totalnych nieudaczników i kujonów których nikt nie chce przyjąć. Postanawiają więc wynająć własny dom i stworzyć swoje bractwo. Udaje im się to jednak dalej są pośmiewiskiem całego kampusu a sportowcy i bractwo dziewczyn ciągle robi im jakieś nieprzyjemne kawały. Miarka się jednak przebiera i frajerzy chcą odwdzięczyć się za wszystkie krzywdy a jak się okazuje wcale nie są tacy bezsilni.
Type to przystojny student pierwszego roku. Chociaż jest sympatycznym chłopakiem, jest bardzo homofobiczny, ponieważ w dzieciństwie był molestowany przez obcego mężczyznę. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy pojawia się jego współlokator, Tharn. To bardzo przystojny student i członek zespołu muzycznego. Otwarcie też przyznaje się do bycia gejem. Kiedy w jednym pokoju wyląduje gej i homofob, wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tragedii... A może jednak nie?
Wayo dostaje się na uniwersytet Kantaphat, na wydział nauk. Na tej samej uczelni studiuje Phana - chłopak, w którym Wayo jest zakochany, chociaż nigdy nie udało mu się do tego przyznać. Kiedy Yo ma szansę zostać Księżycem swojego wydziału, ma okazję spędzać czas z Phaną, który w poprzednim roku był Księżycem wydziału medycyny oraz Księżycem Kampusu, przez co musi nadzorować pierwszaków biorących udział w konkursie. Mimo początkowych oporów Phany, po ujawnieniu kilku sekretów chłopcy zbliżają się do siebie. Ming, przyjaciel Wayo, także biorący udział w konkursie Księżyców, zakochuje się w przyjacielu Pha, Kitcie, a osamotniony Beam zbliża się do miłosnego rywala Phany, Fortha.
30 lat temu Korn i Intouch byli młodymi studentami, którzy, mimo sprzeciwu swoich rodzin, postanowili się spotykać. Jednak nieakceptowany przez społeczeństwo homoseksualizm i kariera mafiozy ojca Korna sprawiły, że chłopcy, zmuszeni do rozstania, popełnili samobójstwo. Połączeni czerwoną nicią zostali wspólnie pochowani. Wiele lat później studenci, Pharm i Dean, posiadają wspomnienia i znamiona, których nie mieli prawa nabyć w obecnym życiu. Im bardziej chłopcy zbliżają się do siebie, tym mocniej moc czerwonej nici oddaje im wspomnienia z poprzedniego życia, podkreślając, że miłość nigdy nie umiera.
Po usłyszeniu plotki, że najtrudniejszą osobą do poderwania jest Kit, młody student medycyny, Mark postanawia podjąć wyzwanie i uwieść chłopaka. Jednak w momencie ich pierwszego spotkania przyszły inżynier poznaje złą stronę Kita. Nie zamierzając tak łatwo się poddać, Mark próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, z czasem orientując się, że Kit nie jest mu obojętny.
Mija rok odkąd Tine i Sarawat zaczęli się ze sobą spotykać. Chłopcy coraz częściej wyznają sobie tajemnice związane z ich przeszłością oraz tym, kiedy tak naprawdę po raz pierwszy się spotkali. Tym razem Tine i Sarawat muszą zmierzyć się z nową sytuacją - spędzeniem kilku tygodni osobno. Czy taka próba skruszy ich delikatny związek, czy jednak solidnie go wzmocni?
Dwóch nieznajomych studentów, James i Sky, zmuszonych jest dzielić wspólnie ten sam pokój. Początkowy dystans z czasem zmienia się w przyjaźń, a chłopcy zaczynają przed sobą ukrywać, że czują do siebie coś więcej…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…