Filmy sekretna tożsamość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje sekretna tożsamość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mroczny Rycerz

8,2
9,3
W Gotham City zjawia się Joker, którzy zagraża bezpieczeństwu jego mieszkańców. Batman próbuje powstrzymać jego działania.
Po tym, jak licealista Peter Parker zostaje ugryziony przez zmutowanego pająka, chłopak zyskuje niesamowite moce. Chce ich użyć, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć rodziców, a także powstrzymać groźnego Jaszczura.
Ugryziony przez pająka nastolatek z Brooklynu staje się superbohaterem. Niebawem musi stoczyć walkę ze złowrogim Kingpinem.


Brit Reid, wydawca gazety w Los Angeles, prowadzi beztroskie życie. Kiedy dotychczasowy los zaczyna go nudzić, przydziela kostium Zielonego Szerszenia i staje w obronie miasta terroryzowanego przez przestępców.

Superhero

5,0
Rick Ricker (Drake Bell) jest klasowym pośmiewiskiem. Ofermowaty i nieatrakcyjny podkochuje się w blond piękności Jill Johnson (Sara Paxton), która, rzecz jasna, nie zwraca na niego najmniejszej uwagi. Podczas szkolnej wycieczki do muzeum Rick zostaje ukąszony przez zmutowaną genetycznie ważkę. Niebawem odkrywa, że w wyniku tego zajścia posiadł nadnaturalne zdolności - niezwykłą siłę, szybkość oraz zdolność chodzenia po ścianach. Postanawia wykorzystać nowe umiejętności i jako superbohater o imieniu Dragonfly pomagać ludziom. Jego pierwszy przeciwnik to niejaki Lou Landers (Christopher McDonald). Nieuleczalnie chory miliarder w wyniku nieudanego eksperymentu uzyskał zdolność kradzieży ludzkiej energii życiowej. Staje się nieśmiertelnym superzłoczyńcą zwanym Hourglass. Czy Dragonfly ochroni przed nim świat? Dobre pytanie, ale ważniejsze jest to, czy zdążymy przestać się śmiać - by w ogóle to zauważyć.
Poprzez obietnicę złożoną seniorowi rodu Keerati, Kuea i Lian są zaręczeni ze sobą od czasów dzieciństwa. Poza krótkimi piątkowymi randkami mężczyźni praktycznie nie spędzają ze sobą czasu, a co za tym idzie - wiedzą o sobie niewiele. Mimo to Kuea darzy Liana najwyższą czcią i pragnie zrobić wszystko, by ten go pokochał. Jednak jedyne na czym Lian skupia się w ich układzie to obietnica złożona dziadkowi narzeczonego. Nie mogąc tego znieść Kuea zrywa zaręczyny i próbuje uleczyć swoje złamane serce. Jednak właśnie wtedy Lian zdaje sobie sprawę ze swoich uczuć do chłopaka.
Talay wiedzie spokojne życie spełniając się w sferze prywatnej i zawodowej. Spędzając czas z przyjaciółmi na plaży postanawia popływać, co kończy się niespodziewanym skurczem i utratą przytomności po podtopieniu. Po przebudzeniu Talay orientuje się, iż jest w ciele niejakiego Tessa. Co więcej, znajduje się w innym, równoległym świecie, w którym panują zupełnie inne zasady i zwyczaje niż te, które dotąd były mu znane. Z pomocą innych osób przeniesionych między uniwersami chłopak stara się odnaleźć człowieka, który będzie jego portalem powrotnym. Okazuje się nim osoba tkwiąca w ciele młodego chłopaka, Tuna. Od tej chwili usilne pragnienie powrotu do swojego świata zbliży do siebie mężczyzn, ukazując im uczucia, których dotąd nie znali.
Po śmierci ukochanej babci, mieszkający do tej pory we Francji Theo wraca do Tajlandii. Na miejscu czeka na niego przyjaciel z dzieciństwa, Akk, który z chęcią towarzyszy przyjacielowi w poznawaniu uniwersytetu. Czekając pewnego dnia na chłopaka, Theo przegląda książki w bibliotece. Zmęczony czekaniem notuje na końcu jednej z nich, że jest bardzo znudzony. Następnego dnia na kartce pojawia się odpowiedź osoby, która podpisuje się "Enchanté", co po francusku oznacza "miło cię poznać". Od tej chwili zaintrygowany Theo zamierza zrobić wszystko, żeby odnaleźć tajemniczego Enchanté...
Bai Zong Yi jest zdolnym uczniem, który pragnie w przyszłości zostać lekarzem. Pewnego dnia przypadkiem wpada na Fan Ze Ruia - młodego gangstera, który został ranny w trakcie jednej z kolejnych potyczek. Mężczyzna nie przyznaje się kim jest naprawdę, nie chcąc przestraszyć niewinnego młodzieńca, starającego się mu pomóc. Wkrótce Zong Yi zakochuje się w gangsterze z wzajemnością, jednak kryminalna przeszłość Ze Rui boleśnie daje o sobie znać.
Na trasie transsyberyjskiej kolei pasażerowie jednego z pociągów przeżywają prawdziwy horror. Przerażający prehistoryczny potwór zatrzymuje cały skład, terroryzuje wszystkich pasażerów i paraliżuje ruch.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…