Filmy sekretna tożsamość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje sekretna tożsamość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Robot Chicken to komediowa animacja wykonana techniką poklatkową. Twórcy serialu bezustannie drwią z ikon popkultury – zabawek, filmów, programów telewizyjnych, a także z bardziej niszowych produkcji, pokazując własne wersje wydarzeń z udziałem popularnych bohaterów. Jednym z bardziej znanych motywów jest pokazanie postaci fantastycznych w zupełnie realistycznym otoczeniu.

Mulan

7,4
"Mulan" - 36 pełnometrażowy film animowany z wytwórni Walta Disneya, jest ekranizacją popularnej chińskiej legendy o młodej dziewczynie, która w męskim przebraniu wstępuje do wojska i stawia czoła najazdowi Hunów.


Daredevil

7,9
8,9
Niewidomy Matt Murdock za dnia pracuje jako prawnik w otworzonej wraz z Foggym Nelsonem własnej firmie, a w nocy działa jako zamaskowany Daredevil broniący bezpieczeństwa w Hell's Kitchen.
Jenny Johnson (Uma Thurman) prowadziła zwyczajne życie aż do momentu, w którym wskutek działania meteorytu posiadła nadprzyrodzone umiejętności. Od tej pory jako G-Girl próbuje uratować świat przed grożącymi mu niebezpieczeństwami. Jest to trudne zadanie, wymagające od niej wielu poświęceń. Pewnego dnia dziewczyna spotyka Matta Saundersa (Luke Wilson). Robi dosłownie wszystko, by go w sobie rozkochać. Początkowo mężczyzna jest nią zafascynowany. Wkrótce jednak porzuca Jenny i wiąże się z Hannah (Anna Faris). Wówczas G-Girl chce użyć swojej siły, by się na nim zemścić. Matt postanawia poprosić o pomoc szkolną miłość Jenny, profesora Bedlama (Eddie Izzard).
Black i White są bliźniakami, których od zawsze łączyła niesamowita więź - gdy jeden z nich cierpiał, drugi również odczuwał fizyczny ból. Po rozwodzie rodziców, chłopcy zostali rozdzieleni. Mijają lata, gdy mieszkający w Rosji White niespodziewanie dostaje silnych bóli. Wkrótce kontaktuje się z nim znajomy Blacka, który informuje, iż chłopak został pobity i leży w śpiączce. By odkryć kto skrzywdził jego brata, White postanawia wrócić do Tajlandii i udawać swojego bliźniaka. Na miejscu dowiaduje się, że Black należał do gangu, który zawzięcie walczy z polityką Tawi Kuerkulsvastiego. Wkrótce White orientuje się, iż udawanie brata nie jest wcale takie proste. Zwłaszcza iż Sean, inny członek gangu, zauważa, że chłopak jest zbyt uczuciowy i współczujący...
Zhou Zi Shu, po tragicznej śmierci swojego mistrza, postanawia porzucić dotychczasowe życie i przyjąć ścieżkę wędrowca. Wszystko zmienia się w chwili, gdy poznaje tajemniczego Wen Ke Xinga i jego rezolutną towarzyszkę, Gu Xiang. Kiedy cała trójka, chroniąc młodego chłopca, Cheng Linga, przypadkowo wplątuje się w konflikt między sektami, głęboko skrywane tajemnice zaczynają wychodzić na jaw.
Poprzez obietnicę złożoną seniorowi rodu Keerati, Kuea i Lian są zaręczeni ze sobą od czasów dzieciństwa. Poza krótkimi piątkowymi randkami mężczyźni praktycznie nie spędzają ze sobą czasu, a co za tym idzie - wiedzą o sobie niewiele. Mimo to Kuea darzy Liana najwyższą czcią i pragnie zrobić wszystko, by ten go pokochał. Jednak jedyne na czym Lian skupia się w ich układzie to obietnica złożona dziadkowi narzeczonego. Nie mogąc tego znieść Kuea zrywa zaręczyny i próbuje uleczyć swoje złamane serce. Jednak właśnie wtedy Lian zdaje sobie sprawę ze swoich uczuć do chłopaka.
Po śmierci ukochanej babci, mieszkający do tej pory we Francji Theo wraca do Tajlandii. Na miejscu czeka na niego przyjaciel z dzieciństwa, Akk, który z chęcią towarzyszy przyjacielowi w poznawaniu uniwersytetu. Czekając pewnego dnia na chłopaka, Theo przegląda książki w bibliotece. Zmęczony czekaniem notuje na końcu jednej z nich, że jest bardzo znudzony. Następnego dnia na kartce pojawia się odpowiedź osoby, która podpisuje się "Enchanté", co po francusku oznacza "miło cię poznać". Od tej chwili zaintrygowany Theo zamierza zrobić wszystko, żeby odnaleźć tajemniczego Enchanté...
Bun jest patologiem, pracującym w szpitalu na prowincji. Pewnego dnia, po przeprowadzeniu sekcji zwłok kobiety, dr Bun znajduje ślady, które wykluczają jej samobójstwo. Wkrótce w podobny sposób ginie jego przyjaciółka, Janejira. Wszystkie poszlaki prowadzą do jedynego mężczyzny - Tana, współpracownika i przyjaciela Jane. Bun, jednocześnie podejrzewając go i próbując mu zaufać, łączy siły z Tanem, by odnaleźć prawdziwego mordercę.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…