Filmy ocean

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ocean. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Balto został szczęśliwym ojcem i wszystkie szczeniaczki trafiły w dobre ręce. Wszystkie, z wyjątkiem jednego - małej Szarki. Podczas polowania w lesie odkrywa, że nigdy nie zostanie zaakceptowana, tak jak jej bracia i siostry, ponieważ wygląda bardziej na wilka niż na psa. Załamana ucieka w poszukiwaniu swego miejsca w świecie i sensu życia. Zaniepokojony Balto, nawiedzany przez dziwne sny, w których występuje tajemniczy biały wilk i kruk wyrusza, by przyłączyć się do Szarki. I tak rozpoczyna się niezwykła przygoda pośród lodowatych, niegościnnych bezkresów Alaski.

Old

5,8
3,7
Kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, to opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu.
Ten gąbczasty twór mieszka na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Na co dzień pracuje w smażalni kraboburgerów i jego marzeniem jest zostać najlepszym kucharzem kraboburgerowym świata! Jest naiwny, energiczny, czasem zawzięty. Ale taki właśnie jest ON. Kiedy nie ma go w restauracji "Pod Tłustym Krabem", to na pewno puszcza bańki mydlane albo poluje na meduzy ze swoim najlepszym przyjacielem - rozgwiazdą Patrykiem.


W nadmorskim miasteczku Cape Mercy grupa nurkujących nastolatek usiłuje rozwiązać zagadkę nagłego zniknięcia przyjaciółki, odkrywając przy tym wiele tajemnic.

Aquaman

6,7
6,8
Aquaman niechętnie przyjmuje propozycję objęcia władzy w podwodnym królestwie. Niebawem musi stanąć do walki z ludźmi żyjący na powierzchni.
Po zawaleniu się znajdującej się na dalekiej północy Kanady kopalni diamentów Mike organizuje on ratunek dla uwięzionych górników. Musi walczyć z nieubłaganym czasem, zimnem i podnoszącym się poziomem wód, aby uratować nie mających już nadziei na przeżycie górników.
Od Argentyny po Kolumbię — wyrusz w podróż po górach Ameryki Południowej i na spotkanie z ludźmi, których życie zostało naznaczone niezwykłą więzią z Andami.

K-19

7,3
Czasy Zimnej Wojny. Związek Radziecki i Stany Zjednoczone prześcigają się w demonstrowaniu swych potęg militarnych. Ta zasada dotyczy również sił Marynarki Wojennej. Rosjanie wiedzą, że muszą pokazać się z zaopatrzona w głowicę nuklearną łodzią podwodną. Łódź nie jest jeszcze w stu procentach dopracowana, ale w ramach tej obowiązkowej demonstracji sił, dowództwo Radzieckiej Marynarki Wojennej zdecydowało, że łódź musi odbyć rejs. 4 czerwca 1961 roku łódź K-19 dopływa do wód północnego Atlantyku. I wtedy załoga odkrywa, że popsuł się system chłodzący reaktora. Przeciek w pierwszym obwodzie chłodzącym. Przeciek może spowodować przegrzanie reaktora. Stało się jasne, że grozi to katastrofą. Dotychczas łodzią dowodził Vladimir Yenin (Liam Neeson). Jednak rozkaz przejęcia dowództwa dostaje kapitan Nicolai Zatayew (Harrison Ford). Ma sprawdzić czy na łodzi były zachowywane wszystkie procedury.
Nektonowie to rodzina odkrywców głębin oceanów poszukująca ukrytych pod wodą zatopionych miast, morskich stworów i piratów.
Dziewięcioletni Max ucieka z domu i przepływa morze, by zostać królem. Krainę, którą przyjdzie mu władać zamieszkują olbrzymie, futrzaste stwory! Jednak bycie królem, może okazać się o wiele trudniejsze niż się wydaje!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…