Filmy podwójne życie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje podwójne życie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mostowiakowie to wielopokoleniowa rodzina – są tu dziadkowie: Lucjan i Barbara, czwórka ich dorosłych dzieci: Maria, Marta, Marek i Małgorzata, którzy mają już swoje własne ogniska domowe. Członków rodziny łączy niegasnąca miłość i zrozumienie. Dzieci nieustannie znajdują oparcie w dziadkach, bez względu na wagę spraw, czasem zabawnych, często jednak bardzo poważnych. Są dla siebie nawzajem podpora i zachętą, zarówno dzieci dla rodziców jak i dla starszego pokolenia. Choć i w tej rodzinie zdarzają się spory a nawet kłótnie – mimo to potrafią znaleźć rozwiązanie do przyjęcia przez wszystkich. To miłość sprawia, że rodzina jest silna.
Tytułowe wspaniałe życie prowadzi Joanna Jo Lisiecka (w tej roli Agata Buzek). Od wielu lat stara się być wzorową mamą, kochaną córką, dobrą żoną i lubianą nauczycielką w liceum w Nysie. Nikt jednak nie wie, że Jo prowadzi podwójne życie. Gdy jej sekret przestanie być bezpieczny, kobieta zmierzy się z lawiną wydarzeń, która stanie się grupową terapią dla jej całej rodziny.
Akcja filmu dzieje się w roku 1985 w Nowym Jorku. Światem zawładnął chaos i strach. Działalność niegdyś ogarniętych sławą superbohaterów została zawieszona. Większość z ich nich przeszła na emeryturę, część działa na własną rękę i tylko nieliczni współpracują z rządem. Rorschach (Jackie Earle Haley) próbuję rozwikłać zagadkę śmierci Edwarda Blake'a (Jeffrey Dean Morgan), działającego wcześniej pod pseudonimem Komediant. Podejrzewa, że morderca poluje na dawnych bohaterów...


17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój „pierwszy raz”. Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie zarabia duże pieniądze jako ekskluzywna call-girl. Jednak, w wyniku splotu okoliczności, pewnego dnia matka Isabelle odkryje szokujący sekret córki…

Wilkołak

6,2
Remake filmu o tym samym tytule z 1941 roku. Anglik, Lawrence Talbot (Benicio Del Toro), przez dłuższy czas mieszkał w Ameryce, w pewnym momencie powraca do swojego rodzinnego domu w wiktoriańskiej Anglii. Pewnego dnia zostaje ugryziony przez wilkołaka czego konsekwencją jest przemiana Lawrence'a w potwora w każdą pełnie księżyca...
W Twin Peaks zostaje odnalezione ciało uczennicy - Laury Palmer. Do miasteczka przyjeżdża agent federalny Dale Cooper i rozpoczyna śledztwo.
Severine, młodą i piękną żonę wziętego lekarza, nawiedzają koszmary i sadomasochistyczne sny. Przypadkowo dowiaduje się o kobiecie z towarzystwa odwiedzającej dom publiczny. Od tej chwili, nie bez początkowych wahań, bohaterka jako „Piękność dnia” rozpoczyna podwójne życie. Wplątuje się w dziwny romans prowadzący do tragicznego finału.
Miłość do kwadratu to komedia romantyczna o nauczycielce Monice, która prowadzi sekretne drugie życie jako modelka („Klaudia”), aby spłacić długi ojca. Podczas jednej z sesji zdjęciowych poznaje popularnego dziennikarza i kobieciarza Enzo, którego do udziału w reklamie zmusiła jego szefowa i kochanka, Alicja. Dwójka modeli od razu staje się zaciętymi wrogami, a od nienawiści — jak wiadomo — jest tylko jeden krok do miłości.
Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
California Man pokazuje, jak wszystko może wyrwać się spod kontroli, gdy epoka kamienia zetknie się z erą rocka. Zabawa zaczyna się, gdy dwaj studenci odkopują w ogródku jaskiniowca i przywracają go do życia. Uważają, że los zesłał im prawdziwy bilet do sukcesu. Plany jednak szybko palą na panewce, ponieważ przybysz dosłownie przewraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, wprowadzając prehisteryczny chaos. Świat Wayne'a to nic w porównaniu ze światem Człowieka z Kaliforni!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…