Filmy utrata dziecka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje utrata dziecka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Piła III

6,3
Doktor Lynn zostaje porwana przez Amandę - wspólniczkę umierającego mordercy Jigsawa - by ta utrzymywała go przy życiu. Zakładają jej na szyję specjalne urządzenie, które wybuchnie, gdy serce Jigsawa przestanie pracować. Jak się okazuje, w grę psychopatów wplątany jest także mężczyzna Jeff. Ma on za zadanie zadecydować o życiu lub śmierci osób, które przyczyniły się do śmierci jego ukochanego syna Dylana. Jeśli ukończy on swoją grę, dotrze do Lynn i ocali ją, dopóty utrzyma ona Jigsawa przy życiu.
Wujek jest zobowiązany do opieki nad nastoletnim bratankiem po śmierci ojca chłopca.
Laura przeprowadza się z rodziną do domu, który kiedyś był sierocińcem. Wkrótce jej syn zaczyna komunikować się z niewidzialnym przyjacielem.


Bohaterowie filmu w Wigilię Bożego Narodzenia przekonują się, że od miłości nie ma ucieczki.
Dwie siostry Boleyn, Anne i Marie, rywalizują o względy króla, Henryka VIII. Zrobią wszystko, aby zdobyć jego serce, a swym orężem uczynią niegodziwość, intrygę i zdradę. Barwny i sugestywny obraz życia i szokujących zwyczajów panujących na dworze najsłynniejszego króla Anglii.

Ludzkie dzieci

7,0
7,7
Jest rok 2027. Kiedy umiera ostatnie narodzone 19 lat temu dziecko, ludzie tracą wiarę, że ludzki gatunek przetrwa. Adaptacja powieści Phyllis Dorothy James.

Biegnij!

6,6
Poruszająca się na wózku inwalidzkim nastolatka zaczyna podejrzewać swoją nadopiekuńczą matkę o ukrywanie mrocznej tajemnicy.

Piła IV

5,8
Jigsaw i Amanda nie żyją. Po wiadomości o zamordowaniu detektyw Kerry, dwóch agentów FBI: Strahm i Perez, oraz doświadczony detektyw Hofman podejmują śledztwo w tej sprawie. Prowadząc dochodzenie, ekipa dociera do żony Jigsawa, gdzie zostaje odkryta jego geneza oraz informacje na temat poprzednich i przyszłych ofiar brutalnych gier. W międzyczasie Rigg, dowódca SWAT-u, ma 90 minut, aby przejść przez serie makabrycznych pułapek, jeżeli tego nie dokona, zginie.
Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.
Pewne małżeństwo w tragicznych okolicznościach traci kilkuletniego synka. Zrozpaczona i załamana matka przechodzi bardzo poważne załamanie nerwowe. Chcąc jej pomóc mąż, znany psychiatra rozpoczyna z nią leczenie. Pragnąc przełamać wszelkie lęki żony, oboje wybierają się do małego domku w lesie, który jest jej najgorszym koszmarem. Na miejscu okazuje się, że to wcale nie były urojenia, a zło jest jak najbardziej realne.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…