Filmy android

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje android. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W odległej galaktyce, trzy miliony lat świetlnych stąd, wchodzimy na pokład statku wydobywczego Czerwonego Karła. Jego załoga to Dave Lister, ostatni żyjący człowiek; Arnold Rimmer hologram jego kumpla, stworzenie, które powstało w kilka eonów w efekcie ewolucji z puchatego pupilka Listera; oraz Holly komputer pokładowy. Wszyscy oni próbują wrócić na Ziemię żeby wreszcie się wykąpać. W trakcie podróży w czasie i przestrzeni natykają się na Krytona paranoicznego robota. Gdyby nie alternatywne światy i pomysły Listera, mogłoby im się udać wrócić do domu jeszcze przed śniadaniem.
Robot Chicken to komediowa animacja wykonana techniką poklatkową. Twórcy serialu bezustannie drwią z ikon popkultury – zabawek, filmów, programów telewizyjnych, a także z bardziej niszowych produkcji, pokazując własne wersje wydarzeń z udziałem popularnych bohaterów. Jednym z bardziej znanych motywów jest pokazanie postaci fantastycznych w zupełnie realistycznym otoczeniu.
Młody programista trafia do odizolowanej rezydencji swojego szefa, gdzie ma ocenić, czy stworzony przez niego robot posiada sztuczną inteligencję.


Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.

Space Sweepers

6,7
6,4
Akcja filmu toczy się w 2092 roku i opowiada historię załogi statku kosmicznego "Victory". Ich głównym celem jest ucieczka z Ziemi, której grozi zagłada, a przy okazji postarają się zarobić nieco pieniędzy na boku. Oprócz kapitana (Kim Tae-Ri), do ekipy należą Tae-Ho (Song Joong-Ki), który jest pilotem narzekającym na wieczny brak gotówki, Tiger Park (Jin Seon-Kyu) oraz robot (Yu Hae-Jin).

W strefie wojny

5,7
3,8
Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, zhańbiony pilot drona (Damson Idris) zostaje wysłany do zmilitaryzowanej strefy, gdzie pracuje dla oficera androidów (Anthony Mackie). Ma za zadanie pomóc zlokalizować urządzenie zagłady, zanim zrobią to powstańcy.
Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.
Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.
Kosmiczna saga o zmaganiach dobra ze złem doprawiona błyskami laserów, statkami kosmicznymi i sporą liczbą kosmitów.
Nastolatka może uratować świat, jeśli dostanie się do równoległego świata, w którym żyją najbardziej utalentowani wynalazcy.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…