Filmy potwór frankensteina

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje potwór frankensteina. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Hotel Transylwania 6.7

Komedia animowana producentów Smerfów i Na fali. Oto hotel, jakiego nikt jeszcze nie widział. Hrabia Dracula i jego córka Mavis witają tu chętnie każdego potwora, który chce odpocząć od ludzi. Sielanka trwa do czasu, kiedy Mavis spotka na swej drodze pewnego młodego podróżnika.

Stan Helsing 4.8

Film jest parodią filmów grozy. Stan Helsing pracujący w wypożyczalni filmów, razem ze znajomymi wybiera się na imprezę urządzaną z okazji Halloween, po drodze musi jeszcze dostarczyć pewne zamówione taśmy na wybrany adres. Po chwili błądzenia trafiają do dziwnej okolicy, gdzie w barze zostają zaatakowani przez różne potwory...

Jesse James poznaje córkę Frankensteina 3.0

Po nieudanym napadzie Jesse James i jego ranny wspólnik Hank Tracy, udają się do posiadłości wnuczki Frankensteina, by szukać tam pomocy lekarskiej. Maria kontynuując eksperymenty dziadka, postanawia wykorzystać ciało Hanka i wszczepić mu nowy mózg.


Frankenstein Reborn! 3.0

Anna Frankenstein przyjeżdża do zamku swego wuja Victora. Zaciekawiona jego dziwnym zachowanie, postanawia odkryć czym zajmuje się ze swoim współpracownikiem. Tymczasem Viktor kończy eksperyment i przywraca do życia potwora, poskładanego z ludzkich ciał.

The Creeps 1.0

Naukowiec Winston Berber tworzy maszynę dzięki, której przywołuje do naszego świata cztery legendarne potwory: Drakulę, wilkołaka, mumię i monstrum Frankensteina. Problem w tym, że nie wszystko idzie tak jak powinno i straszydła są niezbyt pokaźnych rozmiarów.

Duch Frankensteina 7.3

Wieśniacy niszczą zamek Frankensteina, ale Igor wraz z uwolnionym monstrum ucieka udając się do syna naukowca Ludwika. Podczas podróży potwór po raz kolejny wpada w tarapaty, ale dzięki pomocy Igora udaje mu się uciec i dotrzeć do domu Ludwika. Początkowo naukowiec chce zniszczyć monstrum, ale za namową ducha ojca zmienia zdanie.

Frankenstein Island 1.0

Czterech przyjaciół wybiera się na lot balonem, który niesiony wiatrem rozbija się na nieznanej wyspie. Jak się wkrótce okazuje jest ona zamieszkała przez plemię amazonek i żoną niesławnego doktora Frankensteina. Uwikłani w przerażające eksperymenty muszą stawić czoła potworowi i mutantom.

Chabelo y Pepito contra los monstruos 4.0

Dwóch niesfornych przyjaciół Chabelo i Pepito wyrusza na obóz harcerski. Oczywiście w trakcie wycieczki odłączają się od grupy, trafiając do leża wszelkiej maści potworów. Przerażeni próbują ujść z życiem, odkrywając przy okazji sekret szalonego naukowca.

Frankenstein 6.2

Student po opuszczeniu uczelni zamierza odkrywać sekrety ludzkiej natury. W wielkim kotle tworzy tajemniczą istotę, która ku jego przerażeniu staje się monstrum. Przerażony swym dziełem, porzuca stworzenie i udaje się do narzeczonej Elizabeth.

Abbott i Costello spotykają Frankensteina 6.9

Biznesmen McDougal kupuje trumnę Drakuli i ciało Frankensteina, ale po przybyciu do Ameryki okazuje się, że oba potwory są wciąż żywe. Co gorsza Drakula postanawia zregenerować swojego sługę, wszczepiając mu nowy mózg. Uwikłani w cała intrygę Chick i Wilbur muszą zmierzyć się z oba potworami, mając wsparcie obarczonego klątwa wilkołaka Larryego Talbota.

Słowa kluczowe