Filmy relacja ojciec-adoptowana córka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja ojciec-adoptowana córka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wiedźmin 7.1

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Złodziejka książek 7.0

Ekranizacja książki Markusa Zusaka, uznanej za jedno z największych wydarzeń literackich ostatnich lat. Łącząca realizm z magią opowieść o dorastaniu dziewięcioletniej dziewczynki, która wysłana zostaje do rodziny zastępczej w Niemczech w czasach II wojny światowej. Dzięki swej jedynej pasji, książkom wykradanym skąd się da, odkrywa niesamowity świat, który pozwala przetrwać jej samej i jej bliskim.

Sierota 7.1

Kate (Vera Farmiga) i John (Peter Sarsgaard) tworzą małżeństwo wychodzące z kryzysu po stracie nienarodzonego dziecka. Postanawiają adoptować dziecko, by nadać Kate, byłej alkoholiczce, nowy cel w życiu. W sierocińcu poznają uroczą dziewczynkę imieniem Esther (Isabelle Fuhrman), która wywiera na obojgu pozytywne wrażenie. Decydują się zabrać ją ze sobą do domu. Z początku wszystko wydaje się być piękne, jednak Esther zaczyna stwarzać problemy, kłócąc ze sobą swoją nową rodzinę.


Sobótki

Dramat ukazujący problemy związane z formatowaniem się nowej społeczności na wyzwolonych Ziemiach Zachodnich po II wojnie światowej. Bohaterem jest Świeca, który stracił w czasie wojny całą rodzinę. Teraz przeniósł się na Dolny Śląsk i zaadoptował Jadwigę i Karola, chłopca z podkarpackiej wsi.

Słowa kluczowe