Filmy indie zachodnie

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje indie zachodnie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zabójcy 6.8

Świat Roberta (Stallone) to niebezpieczne miejsce, w którym przeżyć może tylko ten, kto żyje w całkowitej izolacji. Przez długie lata najlepszy specjalista od zabijania ma zamiar wykorzystać całą swą wiedzę by zerwać z przeszłością. Miguel Bain żyje tylko wtedy, gdy obmyśla misterny plan i gdy czuje dreszcz emocji towarzyszący zabijaniu. Wiedząc o tym, w jaki sposób Rath przejął tytuł najlepszego, Bain postanawia powtórzyć historię.

Piraci 7.7

Przygody brutalnego pirata, kapitana Flinta oraz członków jego załogi i rywalizujących z nim piratów w scenerii osiemnastowiecznych Karaibów.

Szkarłatny pirat 8.0

Film w którym rozgrywają się przygody dwóch osiemnastowiecznych piratów. Wraz z cudem uratowaną przez nich pełną temperamentu a przy tym bardzo atrakcyjną kobietą przybywają na wyspę Jamajkę, gdzie rządy pełni okrutny tyran.


Hornblower: Bunt 5.0

Sir Edward Pellew odwiedza Horatia Hornblowera, który jest w więzieniu na Jamajce oczekując procesu pod zarzutem dokonania buntu. Jego problemy zaczęły się 6 miesięcy wcześniej, kiedy został mianowany trzecim porucznikiem na pokładzie HMS Renown pod dowództwem słynnego kapitana Jamesa Sawyera. Wkrótce stało się oczywiste, że kapitan oszalał. Był okrutny i wszędzie widział spiski. Dwóch członków załogi zostało obiektami jego gniewu. Sytuacji nie sprzyjał brak doświadczenia naszego bohatera, który nie przestrzegał poleceń kapitana i nowo przybyłego podporucznika...

Buccaneer's Girl

Pewien pirat porywa statki tylko bogatego i złego handlarza Narbonne. Rozrywkowa Debbie, pasażerka na gapę na pirackim statku zakochuje się w piracie. Później występując w Nowym Orleanie jako showmenka, spotyka alter ego pirata, zaręczonego z córką gubernatora.

Słowa kluczowe