Filmy nagość, osioł

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nagość, osioł. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Babel

7,5
Wieża Babel runęła. Podobnie rozpada się życie osób, których losy są nam pokazane. Mimo, iż ludzie ci żyją w różnych częściach świata jest on przecież "globalną wioską", w której wszyscy mieszkamy. Bohaterów filmu łączy karabin, który będzie głównym zarzewiem konfliktów.

Duchy Inisherin

7,0
8,3
Wytwórnia Searchlight Pictures przedstawia film Martina McDonagha, który w podwójnej roli scenarzysty i reżysera opowiada nieszablonową historię o przyjaźni. Pádraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson), sąsiadów z małego miasteczka, od zawsze łączyła bliska znajomość, ale gdy jeden z nich nagle ją kończy, poważne konsekwencje czekają ich obu. Colm niespodziewanie żąda, by Pádraic więcej z nim nie rozmawiał. Za każde złamanie ultimatum grozi, że odetnie sobie jeden palec. Osłupiały przyjaciel stara się jednak odbudować ich relację. Olśniewające zdjęcia i znakomita obsada Duchów Inisherin tworzą wyjątkową historię osadzoną w latach 20. XX wieku podczas irlandzkiej wojny domowej.
Maskotka drużyny futbolowej zaginęła. Detektyw Ace Ventura za wszelką cenę postanawia ją znaleźć.


Minęły miesiące od czasu, gdy pisarka Joan Wilder (Kathleen Turner) i romantyczny zawadiaka Jack Colton (Michael Douglas) pożeglowali w siną dal. Żeglują nadal, ale sprawy nie mają się dobrze; Joan brakuje natchnienia, a w Jacku buntuje się jego awanturnicza dusza, która aż rwie się do jakiegokolwiek czynu. Także Ralph (Danny DeVito), który ostatnie pół roku spędził w kolumbijskim więzieniu, nie ma zbyt wielu powodów do radości. Wszystko się zmienia, gdy trójka naszych bohaterów dowiaduje się o tajemniczym, bezcennym Klejnocie Nilu. W mgnieniu oka przenosimy się w świat bajecznych przygód, bezwzględnych złoczyńców i politycznych intryg.
Charyzmatyczny John McCabe (Warren Beatty) przybywa do miasteczka na Dzikim Zachodzie aby otworzyć tawernę. Wkrótce do miasteczka przebywa bystra Pani Miller (Julie Christie) - "profesjonalna dama", która proponuje McCabe'owi pomoc w prowadzeniu interesu. Ich wzajemne relacje wychodzą jednak poza sprawy biznesowe. Wkrótce jednak rozpoczynają się problemy - miejscowa korporacja chce przejąć dobrze prosperujący interes.
Małżeństwo artystów, Port i Kit, udaje się w bezkresną pustkę pustyni afrykańskiej w poszukiwaniu utraconych w ich związku wartości. Oboje stopniowo zbliżają się do siebie, jednak chory Port umiera na tyfus. Pozostawiona własnemu losowi Kit oddaje się bez większego oporu jednemu z Tuaregów, ale i ten związek nie przynosi jej szczęścia: zostaje przepędzona przez żony Tuarega.
Druga połowa XIII wieku. Na półwyspie Iberyjskim trwają walki pomiędzy królestwami chrześcijańskimi i muzułmańskimi. Chrześcijański rycerz Rodrigo powraca z wojny do domu. Po przyjeździe dowiaduje się, że jego zamek został zdobyty przez muzułmanów, a jego najstarszy syn został zamordowany przez wojowników Abu Bakra. Rodrigo poprzysięga zemstę.
W faszystowskich Włoszech w 1935 roku malarz, z wykształcenia lekarz, zostaje wysłany do odległego regionu w pobliżu Eboli. W czasie pobytu na prowincji dowiaduje się, że należy doceniać piękno i mądrość chłopów a także jak przezwyciężać izolację...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…