Filmy 1917

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 1917 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Charlie ucieka 6.5

Charlie jest skazańcem, który ucieka z więzienia. Chcąc pozbyć się pasiastego mundurka, kradnie przypadkowemu mężczyźnie jego strój kąpielowy. Udając pływaka, bierze kąpiel, w czasie której ratuje od utonięcia dwie kobiety – matkę i córkę. Majętne damy zapraszają swego wybawiciela do domu. [opis dystrybutora]

Bestia

Pola jest atrakcyjną kobietą, łatwo nawiązującą bliższe relacje z mężczyznami. Ucieka z domu, okrada swego kochanka – Dymitra – i stara się wieść samodzielne życie jako modelka. Poznaje Aleksa, który bardzo szybko się w niej zakochuje. Duchy przeszłości nie dają o sobie zapomnieć.

The War of the Tongs

Bogaty właściciel Chin Ting (Tom Hing) zakochuje się w pięknej córce jednego ze swych lokatorów, właściciela sklepu z herbatami. Jednakże, biedny pracownik ojca też bardzo kocha dziewczynę z wzajemnością. Kiedy Tong przychodzi prosić o jej rękę, a ona mu odmawia, wpada w złość. Czy Tong zdobędzie uczucie Suey Lee (Lin Neong) siłą?


Mères françaises

Matka traci syna, a potem męża w okopach Francji podczas pierwszej wojny światowej. Poświęca się sprawie francuskiej i pomaga rannym w wojnie.

The Valentine Girl

Marion Morgan (Marguerite Clark), młoda dziewczyna wraca pod opiekę swojego ojca, który ma kryminalną przeszłość. Pod wpływem swojej czarującej córki, wyrzeka się swojego dawnego przestępczego życia. Jednak, były partner wrabia go w napad, którego on nie popełnił i idzie do więzienia. Zrozpaczona Marion ucieka i znajduje schronienie w kościele. Po odsiedzeniu wyroku John Morgan (Frank Losee) wychodzi na wolność i zaczyna poszukiwanie swojego dziecka.

Imigrant 7.0

Słowa kluczowe