Filmy 1917

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 1917 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Charlie jest skazańcem, który ucieka z więzienia. Chcąc pozbyć się pasiastego mundurka, kradnie przypadkowemu mężczyźnie jego strój kąpielowy. Udając pływaka, bierze kąpiel, w czasie której ratuje od utonięcia dwie kobiety – matkę i córkę. Majętne damy zapraszają swego wybawiciela do domu. [opis dystrybutora]
Pola jest atrakcyjną kobietą, łatwo nawiązującą bliższe relacje z mężczyznami. Ucieka z domu, okrada swego kochanka – Dymitra – i stara się wieść samodzielne życie jako modelka. Poznaje Aleksa, który bardzo szybko się w niej zakochuje. Duchy przeszłości nie dają o sobie zapomnieć.
Marion wraca pod opiekę swojego ojca, który ma kryminalną przeszłość, jednak pod jej wpływam zaczyna się zmieniać.


Bogaty właściciel Chin Ting (Tom Hing) zakochuje się w pięknej córce jednego ze swych lokatorów, właściciela sklepu z herbatami. Jednakże, biedny pracownik ojca też bardzo kocha dziewczynę z wzajemnością. Kiedy Tong przychodzi prosić o jej rękę, a ona mu odmawia, wpada w złość. Czy Tong zdobędzie uczucie Suey Lee (Lin Neong) siłą?
Matka traci syna, a potem męża w okopach Francji podczas pierwszej wojny światowej. Poświęca się sprawie francuskiej i pomaga rannym w wojnie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…