Filmy palenie papierosa, strzelanie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje palenie papierosa, strzelanie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Literacki oryginał opowiada historię oszusta, Stantona Carlisle'a, który zajmuje się naganianiem widzów do stoisk na jarmarkach. Mężczyźnie marzy się jednak własne przedstawienie, które przyciągałoby bogatych klientów. W tym celu musi jednak zabić pewnego człowieka i uwieść wdowę po nim.

Vice

6,9
7,9
Historia Dicka Cheney'a (Christian Bale), najpotężniejszego wiceprezydenta USA w historii, oraz to, w jaki sposób jego polityka zmieniła współczesny świat.
Gary (Solan Machado Graner) widzi swoich rodziców, Camille (Virginie Efira) i Georgesa (Romain Duris), tańczących cały czas do swojej ulubionej piosenki, "Mr. Bojangles" Niny Simone. Przyjmują przyjaciół w domu, między przyjemnością a fantazją. Z biegiem czasu Georges i jego syn widzą, że matka posuwa się za daleko.


Frantic

7,1
Światowej sławy amerykański kardiochirurg (Harrison Ford) przybywa wraz z żoną na sympozjum naukowe do Paryża. W czasie, gdy lekarz bierze prysznic, jego żona w tajemniczych okolicznościach znika z pokoju hotelowego. Wobec bezradności policji bohater podejmuje śledztwo na własną rękę.
Opowieść osadzona w Wielkiej Brytanii w późnych latach sześćdziesiątych. Dwaj przyjaciele, których dekadencki tryb życia doprowadził na dno, wyjeżdżają na wakacje na wieś, aby rozpocząć życie na nowo.

Psy

7,7
Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. Po tym, jak w jednej akcji traci trzech ludzi, postanawia się zemścić. Jego dawny przyjaciel, Olo, nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych pracodawców. W dodatku dziewczyna, którą zaopiekował się Franz, odchodzi od niego, szukając bardziej opłacalnego związku.
Film opowiada o relacjach łączących gangstera Chasa Devlina (James Fox) z upadłą i zapomnianą gwiazdą rocka Turnerem (Mick Jagger). Devlin dopuszcza się morderstwa, przez co musi na pewien czas ukryć się przed policją i światem przestępczym. Bezpiecznym schronieniem wydaje się dom Turnera.
Według amerykańskich legend dwóch śmiałków przetarło nieznane ścieżki i podbiło Dziki Zachód. Byli nimi Lewis i Clark. W filmie przedstawiona jest inna wersja tej historii. Jest rok 1840. Dziki Zachód staje się celem tysięcy nowych osadników. Jako pierwsi wyzwanie podejmują prawdziwi nieudacznicy i pechowcy Leslie i Bartholomew.
Diego (Yves Montand) jest jednym z głównych przywódców hiszpańskiej partii komunistycznej. Jedzie do Paryża (gdzie mieszka) z misji w Madrycie. Został zatrzymany na granicy przy kontroli tożsamości, ale udaje mu się przejść dzięki Nadine (Geneviève Bujold), córki mężczyzny, którego paszport jest wykorzystany przez niego. Kiedy przybywa do Paryża, zaczyna poszukiwania jednego ze swych towarzyszy, Juana (Jean-François Rémi), by uniemożliwić mu wyjazd do Madrytu, gdzie mógłby zostać aresztowany przez policję Franco.
Historia Rachel Joy Scott - pierwszej uczennicy, która została zabita w Columbine High School podczas strzelaniny dnia 20 kwietnia 1999 roku. Oparte na szczerych zapiskach Rachel Joy Scott uczennicy Columbine High School, "Moja miłość" to pełne nadziei przypomnienie, że w momencie, kiedy oddajemy swoje życie w ręce Boga, możemy wywołać zmianę, która zmieni świat.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…