Filmy 2013

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2013 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Fragmenty występów Gore Vidala, jednego z najinteligentniejszych pisarzy USA, kiedy to wyrażał zaniepokojenie stanem amerykańskiej demokracji.

Rick i Morty

7,9
7,0
Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.
W „Młodych Tytanach: Akcja!” zobaczycie zupełnie nowe, zwariowane przygody Robina, Cyborga, Gwiazdki, Raven i Bestii. Co robią Młodzi Tytani gdy nie ratują świata? Są nastolatkami, które muszą zmierzyć się z taką samą codziennością jak zwykłe dzieciaki.


Sześć odważnych szczeniaków pod wodzą obytego z techniką 10-latka realizuje trudne misje ratunkowe, korzystając z poczucia humoru, umiejętności i oryginalnych pojazdów.
Tom Chadwick (Chris O'Dowd (I)) stracił pracę i dziewczynę. Z tego powodu postanawia wrócić do rodzinnego domu. Już na samym początku dowiaduje się, że zmarła jego daleka ciotka, zostawiając mu w spadku pudło z pamiątkami. Zaintrygowany Tom postanawia podążyć ich śladem i dowiedzieć się co nieco o swoich przodkach i kuzynach.
Przez dwadzieścia lat, były rządowy agent Raymond “Red” Reddington (James Spader, serial TV Biuro, Orły z Bostonu) znajdował się na liście FBI najbardziej poszukiwanych przestępców. Zajmował się negocjowaniem mrocznych interesów dla przestępców z całego świata, był maklerem biznesu kryminalnego, a prasa nazywała go „Concierge zbrodni”.Teraz, niespodziewanie poddaje się FBI oferując nadzwyczajny układ: w zamian za immunitet, pomoże schwytać najbardziej nieuchwytnych przestępców pod warunkiem , że rozmawiać będzie jedynie z początkująca agentką Elizabeth „Liz” Keen (Megan Boone, serial TV Prawo i porządek: Los Angeles) - specjalistką od tworzenia profili psychologicznych. Dla Liz zanosi się na prawdziwe piekło od pierwszego dnia pracy!
Pierwsza od ponad dekady polska animacja lalkowa z legendarnego studia Se-ma-for. Opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Obok tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania.

Plebs

7,2
Trzech młodych mężczyzn mieszkających na przedmieściach stara się wspiąć po szczeblach drabiny społecznej starożytnego Rzymu.
Wredna dziewczyna wraca ... i na dodatek jest gorsza niż wcześniej! Pomysłodawca, scenarzysta i gwiazda seriali Letni semestr i Źli chłopcy przedstawia dalsze losy Ja'mie King, wyrachowanej uczennicy ostatniej klasy ekskluzywnego, prywatnego liceum Hillford Girls Grammar w Sydney. Codzienność Ja’mie to flirtowanie z kolegami z klasy, wyśmiewanie „surferów” i łamanie męskich serc. Tym razem, dziewczyna wpada jednak w niezłe tarapaty – posuwa się za daleko na pewnej imprezie, pod nieobecność rodziców wydaje w domu przyjęcie, które w pewnym momencie wymyka się spod kontroli i staje się główną bohaterką erotycznego filmu, co wywołuje oburzenie dyrekcji szkoły i jej rodziców. Maleją także jej wpływy w liceum, bo kilka dziewczyn zbiera w sobie odwagę, by pozbawić ją tytułu królowej klasy. By postawić na swoim, Ja'mie jest gotowa zrobić wszystko i nie waha się wykorzystać w tym celu swoich wdzięków. Modne ciuchy, szybkie samochody, faceci, imprezy... wydaje się, że Ja'mie ma wszystko, ale nie do końca. Najbardziej zależy jej na zdobyciu nagrody, która jest przyznawana w liceum Hillford „najlepszej dziewczynie z klasy maturalnej".
Słowa kluczowe

Proszę czekać…