Filmy 2018

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2018 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.Dobry Omen

Parodia filmu Omen. Zgodnie z przepowiednią wiedźmy Agnes Nutter, koniec świata ma nastąpić w najbliższą sobotę zaraz po kolacji. Rozpocznie się wtedy wojna pomiędzy armiami Piekła i Nieba. Ta wiadomość wcale nie podoba się demonowi Crowley'owi i aniołowi Azirafaelowi, którym całkiem przyjemnie żyje się na Ziemi. Dlatego wspólnie postanawiają współpracować i nie pozwolić Antychrystowi (który miał zostać podmieniony w szpitalu z synem brytyjskiego dyplomaty) jednoznacznie wybrać pomiędzy dobrem, a złem. Ich plan może się jednak nie powieść, gdyż z powodu pomyłki przy zamianie dzieci Antychryst trafił do zwykłej rodziny, a dziecko które wszyscy uważają za Antychrysta jest tylko zwykłym chłopcem.

Guernsey

W 1946 roku, będąca w Londynie, pisarka Julia Ashton (Kate Winslet) rozpoczyna listowną korespondencję z człowiekiem z wyspy Guernsey, która znajduje się pod niemiecką okupacją. Kobieta jest zmuszona do odwiedzenia tego miejsca. Widzi na własne oczy, jak wygląda życie mieszkańców wyspy podczas okresu podległości Niemcom.

Słowa kluczowe