Filmy 2018

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2018 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.Avatar 2 8.2

Dobry Omen

Parodia filmu Omen. Zgodnie z przepowiednią wiedźmy Agnes Nutter, koniec świata ma nastąpić w najbliższą sobotę zaraz po kolacji. Rozpocznie się wtedy wojna pomiędzy armiami Piekła i Nieba. Ta wiadomość wcale nie podoba się demonowi Crowley'owi i aniołowi Azirafaelowi, którym całkiem przyjemnie żyje się na Ziemi. Dlatego wspólnie postanawiają współpracować i nie pozwolić Antychrystowi (który miał zostać podmieniony w szpitalu z synem brytyjskiego dyplomaty) jednoznacznie wybrać pomiędzy dobrem, a złem. Ich plan może się jednak nie powieść, gdyż z powodu pomyłki przy zamianie dzieci Antychryst trafił do zwykłej rodziny, a dziecko które wszyscy uważają za Antychrysta jest tylko zwykłym chłopcem.

Jak wytresować smoka 3

Druga z serii kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka.

Słowa kluczowe