Filmy 2021

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Opowieść o antybohaterach ze świata DC Comics. Silna organizacja tworzy oddział złożony z najgroźniejszych przestępców, którym zostanie skrócony wymiar kary po wykonaniu misji niemożliwej zagrażającej życiu. Uzbrojony po zęby Legion Samobójców trafia na odludną wyspę w sam środek akcji i krwawej jatki.
Czy gang bezwzględnych porywaczy może nie skorzystać z okazji, gdy spotka na ulicy filmową megagwiazdę, Hwanga Jung-mina? Przestępcy są właśnie na prostej drodze do naprawdę dużej kasy, a uwięzionemu aktorowi pozostaje liczyć na skuteczność stróżów prawa albo... na siebie, swój spryt i talent aktorski.
Kingstown, stan Michigan. Rasizm, korupcja i nierówności są na porządku dziennym, a biznes więziennictwa jest jedynym dobrze prosperującym przemysłem. Rodzina MacLusky jest łącznikiem między mieszkańcami, a osadzonymi. Próbują także utrzymać pokój, jednocześnie mając do czynienia z mordercami, handlarzami narkotyków i rosyjską mafią.


Choć Rand sądził, że pokonał Czarnego, zło nie zniknęło. Na drodze przyjaciół z Dwóch Rzek, tym razem rozsianych po całym świecie, staną zarówno nowe, jak i pradawne zagrożenia. Kobieta, która ich znalazła i prowadziła, straciła moc. Przyjaciele muszą więc znaleźć inne źródło siły: w sobie nawzajem lub w sobie samych. W Światłości… lub w Cieniu.

Fundacja

6,6
Rewolucjonista dr Hari Seldon przepowiada zbliżający się upadek Imperium Galaktycznego. Zbiera on grupę lojalnych zwolenników i wyrusza w najdalsze zakątki galaktyki, aby zbudować Fundację, dzięki której zachowane zostaną resztki cywilizacji i możliwa będzie jakaś przyszłość. Nie podoba się to rządzącym Imperium, którzy obawiają się, iż ich władza słabnie, a stworzone dziedzictwo może zostać utracone na zawsze.
Serial zgłębia tajniki relacji, która zawiązuje się pomiędzy Deborah Vance, legendarną komiczką z Las Vegas, a 25-letnią roszczeniową dziewczyną wyrzuconą poza nawias.
Głównymi bohaterami serialu są dzielnicowi. W każdym odcinku widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście.
Nastoletni Jake wypatruje lalkę na wyprzedaży garażowej i kupuje ją z zamiarem wykorzystania w projekcie plastycznym. Chłopak nie podejrzewa, w jaką kabałę się wpakował i do czego zdolny jest jego nowy nabytek. Niebawem małym amerykańskim miasteczkiem wstrząsa seria przerażających morderstw.
Historia młodych ludzi, którzy starają się przetrwać w obliczu szalejącej pandemii.
Star Wars: The Bad Batch podąża za elitarnymi i eksperymentalnymi klonami Bad Batch (po raz pierwszy wprowadzonymi w Wojnach klonów), które trafiają do szybko zmieniającej się galaktyki bezpośrednio po wojnie klonów. Grupa Bad Batch, jest to oddziału klonów różniących się genetycznie od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, która czyni ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i potężną załogą.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…