Filmy 2021

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2021 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

SpongeBob Film: Na ratunek

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.

Venom 2: Carnage

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela. Reżyserem produkcji jest Andy Serkis.

Jurassic World: Dominion

Tuż po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo dinozaury wszelkiej maści rozpierzchły się po świecie. Z obydwóch stron barykady trwa walka o dominację: prehistoryczne gady walczą o przetrwanie w nowych warunkach, a ludzie jak zwykle próbują zapanować nad porządkiem natury.


WE

Po Wielkiej Wojnie, która doprowadziła do zniknięcia prawie całej populacji planety, minęło 200 lat. Resztki ludzkości żyją w doskonałym Jednym Stanie. Pomimo systemu autorytarnego, w którym każdy mieszkaniec ma swój numer seryjny, w społeczeństwie panują mundury, szklane domy i zaplanowany seks, szczęście i harmonia. Inżynier D-503 uważa takie życie za idealne i gloryfikuje je, inwestując całą swoją wiedzę i talent w budowę supermocnego statku kosmicznego. Przypadkowe spotkanie z kobietą z I-330 całkowicie odwraca podejście D-503. Z prawdziwym przerażeniem odkrywa w sobie niekontrolowane "starożytne" impulsy, uczucia i pasji. I będzie musiał dowiedzieć się, że są tacy, którzy nie lubią istniejącego porządku świata i próbują zniszczyć ostatni bastion ludzkości na Ziemi – Stany Zjednoczone…

Liga potworów

W świecie, w którym potwory są supergwiazdami wrestlingu, ktoś niezwykły wkracza na ring. Nastolatek Winnie idzie w ślady ojca i zaczyna szkolić pewnego potwora, pragnąc uczynić z niego mistrza, co, cóż, łatwe nie będzie.

Słowa kluczowe