Filmy 2024

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z 2024 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w agencji szpiegowskiej, która oferuje im życie w bogactwie, mnóstwo podróży po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk? Nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako państwo John i Jane Smith.

Ted

0,0
Akcja serialu rozgrywa się w 1993 roku, tuż po tym, jak moment sławy Teda minął. Mieszka on teraz w domu we Framingham w stanie Massachusetts ze swoim najlepszym przyjacielem Johnem (Max Burkholder). Razem próbują zaliczyć dziewczyny, naćpać się i przede wszystkim przetrwać niezręczność w liceum.
Serial rozgrywa się we współczesnym świecie, w którym czary są realne. Akcja rozgrywa się w idyllicznym angielskim miasteczku Sanctuary, gdzie od setek lat czarownice żyją spokojnie, jako cenione członkinie społeczeństwa. Aż do tej pory… w sercu tej historii znajduje się Sarah Fenn, na której miasto polega, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, gdy zawiodą konwencjonalne środki zaradcze. Kiedy lokalna nastoletnia gwiazda rugby, Dan Whithall, ginie tragicznie w pozornym wypadku, jego śmierć ujawnia przerażający nurt podejrzeń i strachu wobec Sarah i jej nastoletniej córki Harper.


Godzilla oraz Kong będą musieli się zmierzyć z nowym, nieodkrytym zagrożeniem, ukrytym w naszym świecie. Zagłęb się w historię i pochodzenie Tytanów oraz odkryj tajemnice Wyspy Czaszki, a także poznaj mityczną bitwę, która pomogła ukształtować te niezwykłe istoty i na zawsze związała je z ludzkością.
Film kontynuuje mityczną podróż Paula Atrydy, który kroczy wojenną ścieżką osobistej zemsty, a przy okazji stara się zapobiec straszliwej przyszłości, od której zależą losy wszechświata.
Jaycen "Two Js" Jennings to zmęczona, była gwiazda futbolu, która sięgnęła dna. Kiedy Jaycen zostaje skazany na pracę społeczną jako trener Underdoggs, niesfornej drużyny z jego rodzinnego miasta Long Beach w Kalifornii, postrzega to jako szansę na odbudowanie swojego publicznego wizerunku i zmianę swojego życia. Gdy Jaycen pracuje nad przekształceniem obrzydliwych Underdoggów w najwyższej klasy mistrzów, ponownie nawiązuje kontakt ze swoją przeszłością, w tym ze dawną miłością i kilkoma byłymi kolegami z drużyny, i ponownie odkrywa swoją miłość do gry.
Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.
Kolejny rozdział sagi w uniwersum „Planety Małp” przedstawia losy młodego Corneliusa, syna Cezara. Kontynuuje on dziedzictwo swojego zmarłego ojca w świecie, w którym małpy są dominującym gatunkiem żyjącym harmonijnie, a ludzie zostali zredukowani do życia w cieniu. Pojawiają się jednak zmiany w postaci nowego małpiego despotycznego przywódcy, budującego swoje imperium, a także zagrożenie zniewolenia innych naczelnych poprzez przeinaczanie nauk poprzednika. Cornelius musi to uniemożliwić i wkrótce podejmuje wstrząsającą podróż, która sprawi, że zakwestionuje on wszystko, co wiedział o przeszłości i dokona wyborów, które zdefiniują przyszłość dla obydwóch gatunków.
W filmie Ray Waller, były zawodnik pierwszej ligi baseballu, zmuszony do wcześniejszej emerytury z powodu choroby zwyrodnieniowej, wprowadza się do nowego domu ze swoją zaniepokojoną żoną Eve, nastoletnią córką Izzy i młodym synem Elliotem. Mając nadzieję, że wbrew wszystkiemu uda mu się wrócić do profesjonalnej piłki, Ray przekonuje Eve, że lśniący basen na podwórku nowego domu będzie świetną zabawą dla dzieci i zapewni mu fizjoterapię. Jednak mroczny sekret z przeszłości domu uwolni złowrogą siłę, która wciągnie rodzinę w otchłań nieuniknionego terroru.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…