Filmy gigantyczny robot

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje gigantyczny robot. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Transformers: Ostatni rycerz 6.4

Ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę, Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee oraz brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock). Prześladowani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się złoczyńcami. Przetrwa tylko jeden świat – ich albo nasz.

Transformers: Zemsta upadłych 7.3

Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.

Pacific Rim 6.8

Gigantyczne roboty bronią Ziemię przed inwazją potworów z innego wymiaru.


Godzilla kontra Megalon 5.8

Podziemne królestwo Seatopia wysyła Megalona, olbrzymiego chrząszcza i Gigana aby zniszczyli mieszkańców mieszujących nad ziemią. Próbując ich zatrzymać, samodzielnie myślący robot przyprowadza do pomocy Godzillę...

Godzilla kontra Gigan 6.4

Inteligentne karaluchy z planety Nebula M, budują park rozrywki by pod tą przykrywką rozpocząć inwazję. Ich plany odkrywa grupka ludzi, ale obcy sprowadzają na ziemię dwa kosmiczne potwory Gigana i Króla Ghidorach. Stwory atakują Tokio i tylko Godzilla i Anguirus są w stanie je powstrzymać.

Godzilla kontra Kosmogodzilla 6.7

Gdy Mothra udała się w kosmos, aby zatrzymać meteor, który zmierzał w kierunku Ziemi, przypadkowo przeniosła w kosmos komórki Godzilli i Biollante. Połączone komórki przeszły przez czarną dziurę i stworzyły nowego potwora, Space Godzillę. Teraz bestia zmierza w kierunku Ziemi, aby stawić czoła Godzilli, synowi Godzilli i nowemu robotowi - Mogerowi...

Godzilla kontra Mechagodzilla III 6.8

Aby ochronić Japonię przed kolejnym atak potwora, tym razem nowym gatunkiem Godzilli, rząd japoński tworzy człowieka, pilotowanego cyborga, Kiriyu, wykorzystując szkielet oryginalnego prehistorycznego gada, który zaatakował Japonia w 1954 roku...

Zniszczyć wszystkie potwory 5.7

W 1999 roku, wszystkie ogromne potwory zostały uwięzione na małej wyspie w pobliżu Japonii. Kilaaksi, rasa obcych z małej planety gdzieś w pasie planetoid, przejmują kontrolę nad bestiami. Ziemski statek kosmiczny musi przeniknąć do księżycowej bazy obcych i odzyskać władzę nad armią potworów przed ostateczną walką ze King Ghidrahem...

Bunt maszyn 5.4

Na jednej z tropikalnych wysepek rozbija się wojskowy samolot przewożący dwa prototypowe roboty bojowe. Chcąc wszystko zatuszować i zniszczyć maszyny wojsko wysyła tam oddział komandosów. Niestety już pierwsze starcie udowadnia, że roboty są doskonale opancerzone, uzbrojone i szybko się uczą, a komandosi by przeżyć muszą uciekać.

Godzilla kontra Mechagodzilla 2 7.0

Japonia współpracując z innymi narodami buduje Mechagodzillę – ogromnego robota, mającego być ostateczną bronią w walce z Godzillą i innymi gigantycznymi potworami. Tymczasem grupa naukowców odnajduje ogromne jajo, z którego wkrótce wykluwa się Godzillozaur. Jego telepatyczne wezwanie sprowadza do Japonii Godzillę i Rodana naprzeciw którym staje Mechagodzilla.

Słowa kluczowe